Games.lt jau rašė apie JAV žurnale pasirodžiusią informaciją, kurioje buvo pristatomas naujas Tom Clancy serijos žaidimas. Dabar apie visa tai dar kartą oficialiai prabyla ir būsimasis žaidimo leidėjas.
Ubisoft oficialiai pranešė, kad jau šiais metais bus išleista nauja Tom Clancy taktinė šaudyklė. Žaidimas vadinsis „Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas“ ir bus skirtas dabartinėms bei naujos kartos konsolėms, nepamirštant ir asmeninių kompiuterių.

Ubisoft pranešime nebuvo daug užsiminta žaidimo siužetą, tačiau užduodamas retorinis klausimas – kas nutiktų, jei vieną garsiausių pasaulio miestų Las Vegasą, kurį per metus aplanko per 36.7 milijonus žmonių, staiga užgrobtų teroristai? Taip pat teigiama kad žaidėjai turėtų sulaukti išskirtinės grafikos, animacijos, DI (dirbtinio intelekto) ir fizikinio varikliuko.

Tai bus jau trečiasis Tom Clancy žaidimas išleidžiamas naujos kartos konsolėms – „Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter“ X360 konsolei bus išleistas gegužės 10-ąją, o „Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent“ – rugsėjo pabaigoje.