Kompiuteriniai žaidimai praturtina daugelio žmonių kasdienybę bei paįvairina laisvalaikį. Tačiau ar tie, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterinio žaidimo, susimąsto, kokiomis nuotaikomis gyvena juos kuriančios kompanijos? Gali būti, jog ne. Taigi, šį kartą kviečiame iš arčiau pažiūrėti į „Blizzard“.

Kol mėgaujatės jau sukurtais žaidimais, dažniausiai juos išleidusios kompanijos įtemptai dirba, kad jau po kurio laiko galėtų jums pasiūlyti ką nors naujo. Būtent tai galima pasakyti ir apie „Blizzard“. Pasirodo, šiuo metu ši kompanija kuria tiek daug naujų žaidimų, kiek, jų, ko gero, nebuvo kuriama vienu metu per visą egzistavimo istoriją. Belieka tik pridurti, kad tokią situaciją turėtume vertinti ypač teigiamai – tik laiko klausimas, kuomet visi šie žaidimai papildys jau turimą jūsų žaidimų kolekciją. Vistik, tie kurie norėtų sužinoti daugiau apie dabar kuriamus žaidimus, ko gero, liks nieko nepešę, nes kompanijos atstovai nėra linkę atskleisti daugiau detalių apie šiuo metu kuriamus projektus.

Tiesa, ne viskas taip pat paprasta: nors šiuo metu yra kuriama ypač daug žaidimų, tai nebūtinai reiškia, kad juos visus ir išvysime, kadangi kompanijos istorijoje jau buvo atvejų, kuomet kuriami žaidimai taip ir neišvydo saulės šviesos. Vienas tokių žaidimų buvo „Warcraft Adventures“, kuris buvo sukurtas, tačiau taip ir neišleistas.

Vis dėlto, įmonės atstovai taip pat pažymi, kad yra vienas žaidimas, apie kurį galima pateikti ir daugiau naujienų. Tai – „Overwatch“. Neatmetama planų, kad ateityje šis žaidimas priklausys ir kitoms kategorijoms. Dabar „Overwatch“ plačiai žinomas kaip šaudyklės žanro video žaidimas, „Blizzard“ teigia, jog ateityje šį žaidimą galėsime žaisti už šaudyklės žanro ribų. Vienas iš galimų variantų yra “ Overwatch IP“.

Gal būt nutuokiate kokiose kategorijose išvysime „Overwatch“?