The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor nesusilaukė tokio populiarumo kaip pirmosios dalys, ir žmonės nepuolė galvotūkčiais jos žiūrėti, man, asmeniškai, taipogi pirmoji dalis liko arčiausiai favorito, nors šita ir nustebino savo veiksmo grandine.

Praeitą savaitę kalbėdamas su mtv.com komanda filmo režisierius Rob Cohen pradėjo ilgą kalbą apie planuojamą tęsinį ir kaip ketvirtoji dalis turėtų atrodyti.

„Nukeliant Mumiją iš Egipto į Kiniją, tyrinėjant nemirtingumo paslaptis, nusprendėme, kad vis dėlto Mumijos frančizė galėtų keliauti ir toliau“, vieną iš būsimų filmo potencialų jis atskleidė, neatskleidžiant siužeto galima pasakyti kad dabartiniai spėliojimai jog tolesnis veiksmas bus Peru arba Meksikoje. Tačiau duodamas interviu Rob’as nepasivargino ir sumaišė jį kartu su trečiosios dalies siužeto atskleidimu, taigi, nematę filmo ir planuojantys jį žiūrėti nesakaitykit toliau.

Filmo pabaigoje Rick’as atsigeria (nors to kino teatre pats nemačiau, rodė tik sceną kaip su vandeniu suvilgo žaizdą, kaži, gal pražiopsojau kaip nors) iš nemirtingumo fontano ir dabar jis nemirtingas, tai gali ir padaryti sekančia mumija, – mesteli „bairį“ Rob’as.

Taip pat, kaip matėte, pabaigoje Džonatanas su deimantu, rodančiu kelią į Šangri-la iškeliavo į Peru, taigi, didelė tikimybė, kad paskui jį skrisime ir mes.

Be Rachel kažkaip keistai viskas atrodė, pagrindinio aktoriaus pakeitimas trilogijoje neišeina į naudą, o kvuodrilogijoje, na, pagyvensim – pamatysim.