Šiandien, spalio 1 dieną, pagaliau įvyko ilgai lauktas „Topo Centro“ organizuojamas „Gran Turismo 5″ turnyras, kur kiekvienas norintis galėjo įrodyti savo pranašumą ir tapti geriausiu.

Šiauliečiai gavo progą valdyti „Logitech G27″ vairą su pedalais ir pavarų dėže. Visi dalyvavusieji rungėsi dėl geriausio laiko „Fuji Speedway“ trasoje su „BMW M3 Coupe ’07“ sportiniu automobiliu.

Turnyro pradžioje šiauliečiai rinkosi negausiai, tačiau per pietus praeiviai vyrai (nors buvo ir žavingų merginų/moterų, tačiau šios nedrįso sudalyvauti turnyre) neliko abejingi šiam renginiui ir patys nusprendė užsiregistruoti ir pabandyti laimę. Ir kodėl gi ne, jei kiekvienas dalyvavęs dar gavo ir energetinio gėrimo „Red Bull“ skardinę troškuliui numalšinti ir energijai papildyti.

Kiekvienas dalyvavęs turėjo tarsi savo laimę nešanti ritualą. Vieni sėdo į vairuotojo vietą tik nusimovę batus, kiti savo sugebėjimus rodė maigydami pedalus su liaudiškai vadinamomis „pliažiankėmis“. Treti tarsi dar sumurmėdavo panosėj trumpą maldelę.

Turnyrą stebėti buvo iš tiesų įdomu. Įdomu analizuoti tam tikrus dalyvaujančiųjų veiksmus, kaip jie įveikia vieną ar kitą posūkį ir stengiasi kuo greičiau įveikti trasą ir nesidrovėdami nervinasi ar šūkčioja, jei nepavyksta to padaryti.

Drąsiai galima teigti, jog turnyras buvo įtemptas. Vieną dalyvį nuo kito neretai skirdavo vos pora šimtųjų sekundės, visai kaip būna tikrose lenktynėse. Laimėtojai, be abejo, palaimingai atsidusdavo, o pralaimėtojų balse buvo galima girdėti nusivylimo gaidelę.

Turnyras vyko visą dieną nuo pat 12 val., ir dalyvių sulaukta gerokai virš dvidešimties, dėl ko galima pasidžiaugti ir tikėtis, jog panašių renginių ir dalyvių tik daugės.

Be abejo negalima pamiršti geriausiųjų Šiaulių kvalikaciniame ture. Jais tapo (nuotraukoje iš kairės į dešinę): Mantvydas Repšys, su geriausiu savo rezultatu – 1:49.223, Mantas Valys – 1:49.451, Domantas Varnys – 1:49.469, Mantas Neverdauskas – 1:49.549 bei Tomas Valys – 1:51.990. Visi šie šiauliečiai pateko į finalą Vilniuje.

Be abejo reikia nepamiršti, jog jiems buvo įteiktos dovanėlės už gerą pasirodymą. Tai, be abejo, niekai palyginus su pagrindiniais prizais, kurie jų laukia mūsų Sostinėje.

Pirmą vietą laimėjęs gaus „PlayStation 3″ konsolę, „Gran Turismo 5: Signature Edition“ žaidimą, „Logitech Driving Force GT“ vairą bei „Logitech F710″ pultelį.

Antrosios vietos prizai taip pat puikūs: „PlayStation 3″ konsolė, „Gran Turismo 5: Platinum Edition“ žaidimas, „Logitech Driving Force GT“ vairas bei „Logitech F510″ pultelis.

Trečiosios vietos laimėtojas gaus „Gran Turismo 5: Signature Edition“ žaidimą, „Logitech Driving Force GT“ vairą ir „Logitech F310″ pultelį.

Štai tokia informacija ir laukiame rezultatų iš Panevėžio kvalifikacinio turo kitą šeštadienį, spalio 8 dieną. Sekite informaciją!