Samsung katik pristatė didelę naujieną. Didelę tikrąja to žodžio prasme. Naujasis Samsung Galaxy Note pasižymės moderniausiais technologiniais sprendimais. Tik jau ar Samsung nenužygiavo pertoli?


Pirmas į akį krintantis dalykas – tai milžiniškas ekranas. Jo įstrižainė siekia net 5,3 colio. Ar tikrai tokių matmenų įrenginį bus patogu laikyti kišenėje, jeigu į ją tik įtilps? Ar jis bus pakankamai patogus naudoti viena ranka? Tikėtina jog nevisai. Beje, ekranas atkurs itin aukštą 1280 X 800 rezoliuciją. Tokia raiška buvo sutinkama šiek tiek senesniuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose.


Kita abejotino komfortiškumo savybė – masė. Samsung Galaxy Note sveria net 178 gramus. Tai prilygsta net dviejiems paprastiems telefonams. Taigi tai dar viena priežastis, kodėl šis telefonas gali būti diskomfortiškas. Didelis ir sunkus – tai, turbūt, tikrai ne pats patogiausias variantas.Už tai bus kompensuota didele sparta. Šiame telefone bus dviejų branduolių procesorius, dirbantis 1,4 GHz dažniu. Sammsung Galaxy Note turės Google sukurtą Android 2.3 operacinę sistemą. Beabejo, šis įspudingas daiktas kainuos įspudingą sumelę.