Lietuva, kaip žinia, nelabai turi ką pasiūlyti norintiems specializuotai studijuoti kompiuterinių žaidimų kūrimą. Tačiau ne viskas yra taip beviltiška, kadangi entuziastingiausiems žaidimų kūrėjams turime pasiūlymą.

Privatus universitetas Malaizijoje, šiuo metu besiplečiantis įvairiuose regionuose, kviečia studijuoti žaidimų kūrimą ir kitas multimedijos bei dizaino kryptis Azijoje ir lietuvius.

Tarptautinis Limkokwing kūrybinių technologijų universitetas (Limkokwing University of Creative Technology) dešimčiai lietuvių padengs 70% mokestį už mokslą bakalauro studijoms Malaizijoje, tokiu būdu studijų kaina prilygsta ar net yra mažesnė nei Lietuvos universitetų.

Universitetas siūlo tokias programas kaip Games Art Development, Creative Multimedia, Digital Integrated & Immersive Multimedia, Digital Imaging & Illustration, Digital Communication Design, Animation, Web Design & Technology ir kitų kūrybinių technologijų sričių programas.

Limkokwing universitetas, įkurtas 1991 metais, buvo viena iš pirmųjų pasaulio mokslo institucijų, sutelkusių dėmesį į kūrybiškumą ir inovacijas technologijose bei akcentavusių šių įgūdžių vystymą jau universitete.

Šiuo metu Limkokwing yra vienas sparčiausiai besivystančių universitetu Pietryčių Azijoje, turintis padalinius trijuose kontinentuose: Azijoje (Malaizijoje, Kinijoje, Indonezijoje ir Kambodžoje), Europoje (D. Britanijoje), Afrikoje (Botsvanoje, Lesote ir Svazilande) bei greit atversiantis duris JAV, Niujorke.

Limkokwing Universitete visame pasaulyje studijuoja 25 000 studentų iš 144 valstybių, tačiau ryšiai su Lietuva pradedami vystyti tik šiais metais.

Daugelyje pasaulio šalių universitetas pripažintas kaip inovatyvumo ir kūrybiškumo moksle pavyzdys. Mac kompiuteriu laboratorijos, elektroninė biblioteka, patyrę ir daug praktikos paskaitose taikantys dėstytojai iš viso pasaulio, artimas bendradarbiavimas su užsakymus studentams teikiančiomis kompanijomis.

Limkokwing universitetas taip pat vykdo unikalią programą „Global classroom“: trijų metų bakalauro studijas studentai turi galimybę pabaigti skirtingose šalyse esančiuose Limkokwing universiteto padaliniuose. Pavyzdžiui, video žaidimų kūrimą studijuojantis studentas pirmus du metus praleidžia Malaizijoje, trečius pabaigia D.Britanijoje, Londone.

Ši programa suteikia unikalią galimybę be diplomo įgyti ir tarptautinę patirtį: pažinti skirtingų šalių kultūrą, pakeliauti, atrasti studijuojamo dalyko įvairiapusiškumą, bendrauti su įdomiais ir tarptautinę patirtį turinčiais dėstytojais iš viso pasaulio.

Taigi, šis pasiūlymas yra puiki galimybė visiems norintiems ne tik išbandyti save kitoje pasaulio pusėje, bet tuo pačiu ir įgyti kompiuterinių žaidimų kūrėjo specialybę. Esantys ypatingai susidomėję šiuo nauju universitetu ir norintys sužinoti daugiau apie universitetą arba tiesiog gauti reikalingus kontaktus gali rašyti tiesiai man – vytautas@games.lt. O oficialus jo tinklalapis yra – www.limkokwing.edu.my.