„Microsoft“ pradėjo masiškai blokuoti žmones nuo Xbox Live, kurie naudojo piratines žaidimų kopijas savo Xbox 360 konsolei. Taip pat jie teigia, kad čia ne šiaip savotiškas „reidas“, bet pastovus dalykas, todėl dabar bus didesnė tikimybė, kad „piratai“ bus greičiau pagauti.

„Mes pradėjome rimčiau žiūrėti į pažeidėjus, nors dar tik mažą dalį pažeidėjų nubaudėm, mes ir toliau sieksime žaidimą Xbox Live sistemoje padaryti saugesni ir tik prieinama sąžiningiems žaidėjams, o bausmės pažeidėjams labai paprastos – uždraudimas prisijungti prie Xbox Live“, – teigė „Microsoft“ atstovas.

Nors „Microsoft“ neatskleidė kada pradėjo griežtinti tvarką Xbox Live erdvėje, tačiau sprendžiant iš Xbox oficialaus forumo, masiškai žmones skustis, kad nebeišeina prisijungi į Xbox Live pradėjo prieš savaite.

„Visi Xbox 360 turėtojai turi suprasti, jog konsolės modifikavimas, kad veiktu piratiniai žaidimai yra nelegalu ir pažeidžia Xbox Live taisykles, kada jas pažeidi, lieki atskirtas nuo Xbox Live bendruomenės bei netenki garantijos“, – pridūrė „Mcrosoft“ atstovas.