Ne, tai ne mūsų meilės prisipažinimas, o tiesiog naujojo Namco žaidimo „We Love Katamari“ pavadinimas lietuviškai. Kompanija pranešė, kad šis tęsinys yra skirtas praeitais metais išleistam ir nepaprastai fanų pamėgtam „Katamari Damacy“. Ir šiemet Namco nusprendė dar kartą pradžiuginti Katamari gerbėjus ir specialiai PlayStation 2 konsolei rugsėjo 20 dieną išleisti „We Love Katamari“. Na o šiandien ji tenorėjo pranešti, kad žaidimas tapo auksiniu ir iškeliauja į gamyklines patalpas.

Būsimąjame žaidime mes sutiksime tai visų pamėgta ir nepamirštama „viso kosmoso karalių“, kurio didžioji galva šįkart dar labiau paaugo. Jis, norėdamas patenkinti savo fanų norus, kuria vis didesnius ir naujesnius katamarius. Tam tikslui jis pasamdo mažaąjį Princą, plius dar keletą jo pusbrolių, kad nuošluotu viską iš eilės, nuo koi žuvies iki eifelio bokšto.

„We Love Katamary“ siūlys naują, dviejų žaidėjų bendradarbiavimo režimą, kur nuolatinis bendravimas tarp jų, taps pagrindiniu momentu ridenimo varžybose. O išplėstas dvikovų varžybos, leis pajusti tikrai maksimalų pasitenkinimą vienas-prieš-vieną dvikovose.