Blizzard išleido naują pataisą skirtą „World of Warcraft“.

Pagrindinis atnaujinimas – tai oro efektai. Tiesa, kol kas ne visame Azeroth’o pasaulyje, o tik kai kuriose jo dalyse, pavyzdžiui Elwynn Forest, Dun Morogh, Darkshor, Un’Goro Crater ar Tanaris tačiau laikui bėgant Blizzard žada pridėti oro efektus ir kitose pasaulio dalyse.

Su v1.10 pataisa atsirado galimybė tobulinti „rare“ šarvų rinkinius (devout set, valor set, dreadmist set ir t.t.). Tobulinimas vyks atliekant specialius kvestus kuriuos atlikus dalis rinkinio persiklasifikuos iš „rare“ į „epic“. Atitinkamai pasikeis ir kiekvieno rinkinio „set bonus“. Po 1.10 įdiegimo, Azerothe rasite ir naujų epinių šarvų ar receptų, kelis naujus bosus, o keletas senųjų „Rare“ bosu perklasifikuoti į standartinius. Taip pat stipriai modifikuotas „drop rate“ penkių žmonių aukšto lygio požemiuose (Scholomance, Stratholme ir panašiai), nuo šiol ten epiniai daiktai kris pastebimai dažniau.

Taip pat geros žinios žaidėjams jau pasiekusiems 60-ą lygį. Nuo šiol, už įvykdytas užduotis gaunami patirties taškai bus konvertuojami į auksą tiesa santykis kol kas nepaskelbtas, bet jau šiandien vakare galėsite patestuoti patys :).

Prie kitų pasikeitimų reiktų paminėti galimybę pasirinkti galutinį tikslą, kai naudojamasi oro transporto paslaugomis, tai panaikins poreikį daryti sustojimus, kai skrendama daugiau nei per vieną sustojimą. Pilną pasikeitimų sąrašą galima pažiūrėti oficialiame „WoW“ tinklalapyje.