„Logitech“ šiandien pristatė savo naująjį žaidimų vairą su galinga atoveiksmio (angl. Force Feedback) funkcija – „Logitech Driving Force Wireless“. Belaidis, PS3 konsolėms skirtas vienalytės konstrukcijos vairas vairuojant gali būti laikomas ant kelių ar bet kurioje kitoje patogioje pozicijoje.

Visos „Driving Force Wireless“ vairo dalys sujungtos į vientisą sistemą – įskaitant pedalus, pavarų perjungimo svirtelę ir meniu valdymo mygtukus. 2.4 GHz dažniu veikianti bevielė technologija suteikia laisvę judėti 10 metrų atstumu nuo žaidimų kompiuterio. Norint pradėti lenktynes, tereikia prijungti USB imtuvą, pasidėti vairą patogioje pozicijoje ir laukti lenktynių starto. Šis įrenginys nereikalauja jokio surinkimo ar konfigūravimo. Baigus žaisti, vairą kaipmat galima padėti atgal į jam skirtą vietą.

Žaidžiant lenktynių žaidimus, įprasti valdikliai nesugeba atkurti tikroviškų efektų, pvz. avarijų ar ratų slydimo, tačiau su „Logitech“ siūloma atoveiksmio technologija žaidimas tampa itin tikrovišku. Sudėtingos programinės įrangos ir elektroninių daviklių pagalba atoveiksmio jėgos sukuria tikslų ryšį su veiksmu pačiame žaidime, o jos sukelti efektai prilygsta realiai vairuojant automobilį juntamoms fizinėms jėgoms.

„Driving Force Wireless“ yra naujausias gaminys „Logitech“ žaidimų įrenginių serijoje. Savo pirmąjį vairą su atoveiksmio funkcija pristačiusi dar 1998 metais, iki šiol „Logitech“ išleido jau 18 žaidimų vairų ir pardavė daugiau kaip 5 mln. šių įrenginių. Visą „Logitech“ vairų funkcionalumą palaiko jau daugiau kaip 100 garsiausių lenktynių žaidimų asmeniniam kompiuteriui ir daugiau nei 80 žaidimų skirtų „PlayStation 2“ ir PLAYSTATION 3 konsolėms.

„Logitech Driving Force Wireless“ žaidimų vairas prekyboje pasirodys rugpjūčio mėnesį. Rekomenduojama mažmeninė kaina Europoje – 99 eurai.