Vos prieš kelias dienas naujausias lietuviškas projektas Nebula 44 įžengė į atviro beta testo stadiją. Tai yra visiškai naujas lietuviškas daugėlio žaidėjų žaidimas, į kurį kūrėjai deda daug vilčių.

Lietuviai internetinių žaidimų rinkoje nėra dideli, dažniausiai galime pasigirti tik iš kitų kalbų išverstais žaidimais. Nebula 44 yra kitoks, jis yra grynakraujis lietuvis! Kaip patys kūrėjai kalba tai yra naujas, ambicingas, daugėlio žaidėjų žaidimas, mokslinės fantastikos bei kosminių kelionių tematika. Pats žaidimas nereikalauja atsisiųsti jokių klientų – viskas vyksta jūsų naršyklės lange. Na, o koks žaidimo stilius? Tai yra tarpinis variantas tarp tradicinės internetinės ir realaus laiko strategijų.

Žaidimas pasižymi patrauklia grafika, kuri primena realaus laiko strategiją, detalia mušio animacija, kūrėjai žada ir stiprią mainų sistemą, kuri neleis žaidėjams nuobodžiauti. Žaidime bus ir PvP (žaidėjas prieš žaidėją) sistema, kuri dar labiau įtrauks žaidėjus į visą visatą. Dar yra minimi skirtingi žaidimo tipai – kiekvienas už save, komandinis, išsilaikymo (survival) ir panašiai. Jeigu jums tai per mažas iššūkis, jūs galėsite žaisti kelis žaidimus vienu metu (tikriausiai kalbama apie žaidimą keliuose serveriuose vienu metu).

Žaidimo pasirodymo data nėra aiški, bet kadangi žaidimas jau įžengė į atviro beta testo stadiją, tai reiškia, kad ir jo pasirodymas neturėtų būti labai toli. Žaidimą galima išbandyti adresu http://nebula44.com.