„Login 2012“ apdovanojimai šiemet ir vėl pakvies interneto vartotojus išsirinkti savo mėgstamus interneto projektus ar asmenybes, kurios pasitarnavo Lietuvos interneto kultūros raidai, įmones bei judėjimus.

Anot  „Login“ iniciatorius ir Lietuvos interneto apdovanojimų komisijos narys Arnoldas Rogoznyj, „Lietuvoje yra susikūrusi stipri ir plati interneto bendruomenė“, tad šiais metais nuspręsta ne tik leisti balsuoti už nominantus, bet ir patiems juos siūlyti.

Balsavimas vyks dviem etapais, Pirmajame interneto vartotojai iki gegužės 24 dienos, šiame internetiniame puslapyje balsuos už savo favoritus ar patys juos nominuos.  Į antrąjį etapą pateks po 20 daugiausiai balsų surinkusių 25-ių populiariausių kategorijų nominantai.

Antrajame etape laimėtojus rinks praeitų metų apdovanojimų nugalėtojai ir „Login 2012“ rinkimų organizatoriai. Visi jie nusipelnę interneto kultūrai bei jos skleidimui. Tai bus Tadas Vidmantas, režisierius, Tomas Balžekas, laikraščio „15 min“ bei internetinio puslapio „15min.lt“ vadovas, žurnalistė bei kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson bei daugelis kitų.

Nugalėtojai bus išrinkti birželio 1 dieną, „Login 2012“ baigiamojo renginio metu, 20:30, menų fabrike „Loftas“.

Gegužės 31 – birželio 1 dienomis vyksianti konferencija vyks jau šeštą kartą ir sukvies dalyvauti visus ne tik iš Baltijos šalių, bet ir kitų valstybių.

Savo ruožtu kviečiame balsuoti už savo draugus, portalą „Dievo Režimas, kuris pretenduoja tapti geriausiu blog’u. Tai galite padaryti štai čia.