Po ilgų dvejonių ir derybų, Atari pagaliau pranešė išleidžianti kompanijos Quantic Dream’s PlayStation 2 ir Xbox platformai skirta žaidimą Fahrenheit, po to, kai šį projekta negailestingai paliko Vivendi Universal kompanija.

Fahrenheit – tai ambicingas projektas, kurio veiksmas vyksta netolimoje ateityje. Jūs buvote neteisingai apkaltintas žmogžudyste Niu Jorke. Jūs nežinote nieko. Niu Jorke paslaptingai krenta temperatūra. Vienintelis būdas išlikti ir viską išsiaiškinti, tai pasinaudoti esama laisvę ir ištirti šiuos keistus reiškinius, kol dar nepakliuvo į kalėjimą.

Jūs Lukas Keinas, žmogus-mįslė. Jums priskiriame daugybę keistų žmogžudysčių, įvykdytų viešose vietose. Taigi, norėdami viską išsiaiškinti jūs susibičiuliaujate su moterim, ir leidžiatės ieškotis tikrojo žudiko. Kūrėjai žada, jog žaidėjai turės galimybę žaisti už kelis personažus.

Taigi, manau, jog per 2005 metus, mes dar tikrai išgirsime apie šį projektą, o kol kas siūlau apsilankyti oficialiame tinklalapyje ir sužinoti patiems daugiau.