Nagi visi Lineage 2 žaidėjai, ar pasiruošę pasiimti nemenką krūvelę Lineage 2 prizų? Turbūt manėte, kad jūsų valanda niekada neišmuš. Klydote :).

Ką mes jums siūlome? Penkis Lineage 2 marškinėlius, dvi „Art Work“ knygas, porą žemėlapių, porą žaidimo veikėjų statulėlių, keletą pakabukų raktams bei puikųjį „Lineage II Collector’s Edition“ (pasižiūrėjimui kaip atrodo prizai).

Aha, mums irgi tysta seilės… :). Nai nai, kaip viskas gražu… 🙂

Norite? Galite pasiimti!

Konkursas kol kas neturi galutinės datos (aišku nesitęs pusę metų, nes prizai apdulkės, ir nebegražūs pataps), bet viskas priklausys nuo jūsų aktyvumo. Taigi, surezgėme tokią mintį, kad norėtume iš jūsų taip vadinamo CosPlay. Taip, jums tereikia persirengti kažkuo, kas susiję su L2.

Tai nebūtinai turi būti kažkuris žaidimo personažas, galite persirengti kad ir pakelės akmeniu (tačiau tai nereiškia kad visi tą ir turėtumėte daryti), bet kuriuo monstru, ar tiesiog kokiu ginklu. Vertinsime ne tik išradingumą, bet ir šmaikštumą bei humoro jausmą.

Na, o jei per savaitgalį nerasiu nei vieno dalyvio – prizus pasiliksiu sau ir kiekvieną dieną jais maivysiuos games.lt :).

Nepatingėkite, ir sudalyvaukite – prizai tikrai šaunūs! Savo nuoraukas siųskite adresu kukas@games.lt, antraštėje nurodykite L2 konkursui. Laiške nepamirškite savo niko games.lt, bei papasakoti apie tai kuo persirengėte, kaip tai padarėte ir panašiai (kuo daugiau tuo geriau). Nebandykite sukčiauti, nes kilus bent menkiausiam įtarimui paprašysime įrodymų.

Gero visiems savaitgalio, ir laukiame dalyvių!