Prieš pat ilgąjį savaitgalį minėjau, kad Lietuvos žaidimų kūrėjų „Ivolgamus“ projektas buvo apžvelgtas žurnale MCV. Tiesa tuosyk naujienos didybę užgožė „Manhunt“ nesėkmės. Dauguma ko gero nė nesuprato kodėl tai svarbu… Ką gi, pabandysiu trumpai apžvelgti situaciją…

MCV — nuo 1998-ųjų metų leidžiamas leidinys žaidimų pramonėje „besisukantiems“ žmonėms. Tai žurnalas kurio neįsigysi kioske ar parduotuvėje (jis tik prenumeruojamas), o jo turinys nukreiptas ne į žaidėją o į žmones kuriančius ar prekiaujančius žaidimais. Žurnale dažnai galima rasti išskirtinių video žaidimų rinkos naujienų ir interviu. Būtent todėl jis laikomas vienu prestižiškiausių ir patikimiausių leidinių video žaidimų pramonėje. Nemažai apie žurnalo reikšmę ir pozicijas Europoje byloja ir strateginė MCV informacijos mainų sutartis su Japonijos rinkos lyderiu „Famitsu“.
Taigi Lietuvos įmonės paminėjimas žurnale turi išties didelę reikšmę tiek pačiai įmonei, tiek tikėkimės ir mūsuose gimstančiai žaidimų pramonei.

Kodėl taip staiga prisiminiau ir nutariau pasikartoti? Ogo todėl, kad šiandien yra puiki proga pakalbėti apie tai darsyk. Ką tik gavau laišką su MCV leidėjų leidimu patalpinti nuskenuotą apžvalgėlę ir mūsų portale, tad visi galime pasimėgauti tuo, ką apie „Powershot Pinball Constructor“ rašė šis leidinys.Nesuprantantiems angliškai galiu tepasakyti, kad Lietuvos kūrėjai „Ivolgamus“ gavo visą spiečių apžvalgininko pagyrų už puikų Pinball‘o tradicijų (kurios kaip supratau vakariečiams brangios kaip prisiminimai) puoselėjimą bei žanro inovacijų pritaikymą.

Viso Games.lt kolektyvo vardu dar syki sveikinu „Ivolgamus“ su pasiekimais. Visi mes išties džiaugiamės, kad apie jus rašo ir ne bet ką, o išties gražius žodžius. Tikimės jog tai tik pradžia…

www.games.lt; MCV.