Saugumo ekspertai pastebėjo didžiulę saugumo spragą HTC išmaniuosiuose telefonuose. Ji leidžia piktavaliams gauti leidimus prieiti prie bet kokių duomenų, esančių telefone. Trevor Eckhart, Artem Russakouskii ir Justin Case apie defektą informavo HTC, bet jai atsainiai reagavus ir nesiėmus jokių veiksmų informaciją paviešino.

„Dažniausiai programos gauna prieigą tik prie to, kas joms yra leidžiama pagal užklausą. Taigi, jei įsirašote naują, nekaltai atrodantį žaidimą iš Android Market parduotuvės, kuris prašo prieigos prie interneto (pavyzdžiui skelbti Jūsų pasiektą rezultatą internete), Jūs nežinote, ar programa siųs telefono skambučių sąrašą, arba peradresuos elektroninius laiškus“,- teigia Artem Russakouskii.

Taigi programos gali prieiti prie telefonų knygos, skambučių suvestinės, elektroninio pašto, SMS žinučių, GPS nustatytų vietovių, telefono OS naudojamą informaciją ar duomenų iš telefono naudojamų programų, įskaitant įvestus prisijungimo slaptažodžius. Spragos yra užfiksuotos EVO 3D, EVO 4G, Thunderbolt modeliuose, taip pat galimos ir Sensation telefonuose.