Praėjusį savaitgalį Vilniaus televizijos bokšte vyko „Startup Weekend Lithuania“ renginys, kurio metu apie 30 komandų pristatinėjo bei vystė savo idėjas, rungėsi dėl prizų. Jame pirmąją vietą laimėjo „Tag of Joy“ komanda su išmaniesiems įrenginiams skirtu išplėstinės realybės žaidimu „Monster Buster“. Tokiu būdu įgydama teisę varžytis tarptauniame „Global Startup Battle“ konkurse, kuriame varžosi pradedantys verslai iš viso pasaulio.

„Labai džiaugiamės laimėję „Startup Weekend Lithuania“. Be galo nuoširdžiai dirbome viso renginio metu, todėl džiugu būti įvertintiems. Nuostabu, kad mūsų idėja ir rezultatas patiko žmonėms, todėl vystysime žaidimą toliau ir tikėsimės gerų rezultatų „Global Startup Battle“ konkurse. Taip pat viliamės, kad žaidimas taps populiariu visame pasaulyje ir suteiks žmonėms galimybę paįvairinti savo laisvalaikį“, – taip pergalę pakomentavo vienas iš „Tag of Joy“ įkūrėjų Šarūnas Ledas.

„Monster Buster“ žaidime žaidėjams pasinaudojant savo išmaniaisiais įrenginiais mieste teks ieškoti vietų, kuriuose slepiasi žmogaus akiai nematomi monstrai. O radus tokią, savo prijaukintą monstrą pasiųsti kovoti prieš kitus, taip jį tobulinant. Žinoma, tarpusavio kovos tarp žaidėjų taip pat bus įmanomos. Žodžiu, visai panašiai kaip per Pokemon’us!

Planuojama žaidimą išleisti Android, iOS bei Windows Phone platformoms. Išleidimo data šiuo metu dar nėra žinoma, bet greičiausiai tai turėtų nutikti ne anksčiau 2013-ų metų. „Monster Buster“ bus nemokamas žaisti. 

Jei ši informacija tave sudomino, tuomet neturėtum nieko laukti bei padėti „Tag of Joy“ komandai šiek tiek padėti. Tau tereikia atiduoti savo balsą už  „Monster Buster“ projektą  (reikia paspausti puslapiui „Like“, tuomet mygtuką „Vote“ ir galiausiai patvirtinti balsą spaudžiant „Go to app“) pirminiame „Global Startup Battle“ konkurso etape. Jei šauniajai lietuvių komandai pavyktų patekti tarp 15-os, surinkusių daugiausia balsų, patektų į antrąjį, kuriame tolesnį idėjos likimą spręstų konkurso komisija. Sėkmės atveju šiame konkurse „Tag of Joy“ gautų papildomų resursų, kurie leistų jiems greičiau pabaigti šį savo projektą.