Nors „Spore“ žaidimo padarų kūrimo įrankis „Spore Creature Creator“ pasirodė vos prieš keletą dienų, tačiau jau dabar oficialiame bendruomenės tinklalapyje priskaičiuojama virš 250 000 įvairių padarėlių, kuriuos sukūrė lankytojai. Teigiama, jog vidutiškai kas sekundę yra sukuriami po du nauji padarėliai.

Tiesa, kai kurie iš jų jau buvo uždrausti dėl taisyklių pažeidimų. Neigiamos reakcijos iš „EA“ kai kurių sukurti padarėliai daugiausia susilaukė dėl nepadorumo. Daugiau informacijos apie tokius gyvūnėlius galite rasti čia.

Jų savininkai gavo laiškus iš „EA“, kuriuose buvo informuoti esantys įspėti ir jeigu jų padarėliai toliau nesugebės įsisprausti į padorumo rėmus, jų vartotojų sąskaitos bus užblokuotos.

„Spore Creature Creator“ oficialiai pasirodė šį antradienį ir suteikė galimybę pažvelgti į vieną pagrindinių „Spore“ žaidimo elementų – savo padarėlių kūrimą. Pilna žaidimo versija turėtų pasirodyti jau rugsėjo 5 d.

Šiuo metu jūs galite arba parsisiųsti sumažinta „Spore Creature Creator“ versija nemokamai, arba įsigyti pilną šios programos versiją už maždaug 22 litus.