Dėl visa ko išsiųskite savo nuotraukas ar tai ką darote ir į asmeninę mano pašto dėžę: vulgarijus@gmail.com!!!

Parodyk kaip myli WOW! Laimėk „Wrath of the Lich King — Collectors Edition“!

Games.lt to dar nebuvo! Turim vieną, didelę, storą ir dovanoti paruoštą „World of Warcraft: Wrath of the Lich King“ kolekcininkams skirtą pakuotę. Mes jau nekalbam apie tai, kad iki šiol, net ir labai norint, gauti tokį dalyką buvo sunku. O dabar Bac! nespaudžiam „need“, nespaudžiam net ir „greed“. Mes pasuojam ir visą šitą turtą dovanojam!

Kas tai per turtas?

Tai Epinėje ir daug sveriančioje dėžėje supakuotas loot‘as:
— Wow:WOTLK DVD diskas. (
— 208 puslapių storio knyga su žaidimo Art‘u.
— Frosty (ne kovinis, išskirtinis, ledinis drakoniukas kurį galėsi turėti žaidime).
— DVD diskas su žaidimo kūrėjų interviu.
— CD su žaidimo garso takeliu.
— Kilimėlis pelei su Northrend‘o žemėlapiu.
— Dvi WOW kortų žaidimo kaladės pradedančiajam.

Realiam gyvenime tokia dėžė gerokai užbuffina josios savininką ir leidžia jam naudoti „/me got epic stuff“ emote‘ą.

Mūsų pačių supratimu, tai yra IMBA proga visiems WOW mylėtojams pasirodyti ir pasistengti. Kadangi dėžė viena (hm… tai gal ji net ne Epic o Legendary?) o norinčių daug, konkursas nebus super lengvas. Mes norim pamatyti kaip tu myli WOW ir norim būti tikri, kad visi aplinkui žino kaip tu myli WOW. Neduosi gi Legendary Epic dėžės pirmam pasitaikiusiam noob‘ui. Todėl Tau teks pasigaminti „Aš myliu WOW“ plakatą ir nusifotografuoti su juo viešoje vietoje (labai svarbu, kad plakate matytusi ir užrašas games.lt). Taip kad visi matytų kaip tu myli WOW, o mes pamatytume kiek žmonių apie tai žino. Kaip ir žaidime, taip ir gyvenime. Geriausius daiktus galima gauti darant Heroic reidus. Surinkę didesnę kompaniją ir pasigaminę didesnį plakatą dalyviai turi daugiau šansų. Norintys grindinti, gali bandyti grindinti ir siųsti daug nuotraukų, kuriose matosi daug meilės prisipažinimų, padarytų daugelyje skirtingų zonų. Vėlgi… Vieši meilės prisipažinimai tokiuose instancuose kaip „Razorfen Maxima“, „Wailling Rimi“, „Scarlet Supermarket“ ar „Akropolisholm“ suteikia daugiau prizo drop šansų. Tik atsargiai, kad koks apsauginis Hogeris nepadarytų Wipe‘o!

Žodžiu tavo rankos atrištos. Prieš akis visas savaitgalis, tad susirink reikiamą gear‘ą ir paspaminęs į LFG kanalą organizuok nuotraukas konkursui! Konkurse dalyvaus visos nuotraukos kurias gausim iki vėlaus pirmadienio vakaro. Na gerai iki antradienio popietės, 12:00 RL laiku! Antradienio po piet vyks roll‘as ir bus padalintas loot‘as. Laiko dalyvavimui mažai, bet mes tikrai labai norim pristatyti dėžę tau į namus kuo anksčiau!