Sveiki,

Planuojame pertvarkyti šį klubą ir kiek paaktyvinti. Todėl norėjau pirmiausia tai parašyti kaip naujieną ir sulaukti jūsų siūlymų ir atsiliepimų. Trumpai pristatysiu kas planuojama ir labai grubiai kaip tai atrodytų.

Pirmiausia – klubo pavadinimas. „Kurk pats“ yra vis tik per platus ir nelabai ką pasakantis. Norime pakeisti klubo pavadinimą į „Spaudos klubas“, tuomet bus iš karto aiškiau kam jis skirtas. O skirtas, be abejo, diskusijoms apie leidinius.

Pradėkime nuo PC Klubo. Kaip ir anksčiau prieš pasirodant numeriui bus pateikiamas jo anonsas. Tačiau jau pasirodžius numeriui bus sukuriamos dvi temos: viena atsiliepimams apie numerį, o kita – pasiūlymams būsimam numeriui (čia įeina ir DVD diskas). Antrojoje temoje nelabai mes iš redakcijos kišimės, tiesiog prieš darydami būsimą numerį pasižiūrėsime kas jums aktualiausia ir pagal tai pasidėliosime planus. Išėjus naujam numeriui senos temos bus užrakintos ir paleistos naujos.

Bendri klausimai redakcijai – ši tema liks, tik čia jau bus skirta nesusijusiems su konkrečiu žurnalu ar numeriu. Tiesiog jei kam bus įdomu kažką kažko iš redakcijos paklausti (kaip galima konkrečiau, nurodant žmogų) – tai čia bus galima ir padaryti.

Taip pat bus atskiros temos žurnalams Žaidimai! ir naujajam Computer Active.

Dar viena atskira tema bus kitiems leidiniams.

Keletas ne su spauda susijusių populiariausių temų liks. “Raudonasias žvaigždutes” – kosmosą, kurybą ir muziką – paliksime. Tik klausimas ar reiktų jas pakurti iš naujo, o senas užrakinti ir palikti tiesiog pasiskaitymui, nes baisiai ten daug prirašyta, ar tiesiog palikt kaip yra? Rašykit ką manot.

Kol kas iš mūsų pusės tiek. Rašykite ką manot apie tokią pagrindinę struktūrą, ką reikėtų papildyti, keisti ir panašiai. Lauksime nuomonių!