Pilietinio karo nualintas veteranas Džonas Karteris (akt. Taylor Kitsch) netikėtai atsiduria Marse, kur patenka į keistų milžiniškų būtybių nelaisvę. Prieš savo valią patekęs į šią vietą vyras ryžtasi pabėgimui ir vos ištrūkęs sutinka Heliumo princesę Dejah Thoris (akt. Lynn Collins) – moterį, beviltiškai ieškančią žmogaus, galėsiančio išlaisvinti jos planetą nuo įsibrovėlių.

Netikėtai sau pačiam vyras suvokia, jog į Marsą papuolė visai ne atsitiktinumo dėka, o planetos ir jos gyventojų likimas – jo rankose. Ant išnykimo ribos balansuojanti planeta ir jos pasaulis priverčia Džoną Karterį iš naujo atrasti save ir stoti į kovą vardan teisingumo.

Aš augau su E. Barouzo knygomis. O kokios tai buvo knygos! Jos bet kokį sirgimą paversdavo malonumu. Nes sirgdamas nori, kažko paprasto, lengvo ir nunešančio toliau nuo prišnerkštų nosinių. Kur nors į užmirštąją salą, ant medžių vainiko pas gorilas ar į marsą. Todėl pamatyti Džoną Karterį būtų visai įdomu! Bet gana apie mane, pakalbėkime apie jus ir prizus kurie jūsų laukia!

Turim rankinį Džono Karterio laikrodį kuris tik labai gerai atrodo, bet į marsą neskraidina. Taip pat turime puikią Džono Karterio beisbolo kepurėlę ir termopuodelį, pastarieji du daiktai vienodai naudingi tiek gimtojoje, tiek raudonojoje planetoje! Ką reikia padaryti norint nukauti vieną šių prizų? Ogi nieko labai ypatingo, tiesiog sudalyvauti apklausoje. Aš jau kuris laikas galvoju ties dilema, jei žemiečiai galėtų rinktis kaip mirti šį gruodį, kokį variantą jūs pasirinktumėte?

1. Atskrenda Nibiru kurioje niekas negyvana, trenkiasi į žemę ir sukelia kataklizmą.
2. Atskrenda Nibiru kurioje gyvena marsiečiai (persėdę iš marso į Nibiru kai Nibiru paskutinį kartą buvo mūsų saulės sistemoje) ir nors planeta mums niekaip nepakenkia, žemę užpuola milijoninė marsiečių armija.

Memento mori, trečio varianto nėra! Išsirinkite vieną iš dviejų esančių ir siųskite jį adresu artojas@games.lt, laiško pavadinime (subj) įrašykite pageidaujamą pasaulio pabaigos priežastį (jei labiau patiktų invazija, rašot marsiečiai, jei planetų kataklizmas, rašot — kataklizma). Pačiame laiške būtinai nurodykite savo games.lt slapyvardį (nick), to nepadarusių dalyvių laiškai bus sudėtos į raketas ir skambant „Aerosmith“ muzikai išsiųsti pasitikti Nibiru.

Jūsų laiškų lauksiu iki kovo 19 dienos. Filmas apie marsą išgelbėjusį Džoną Karterį jau kino teatruose, tad sudalyvavę užsukit ir kiną (jei to dar nepadarėt žinoma). Jei laimėsit Džono Karterio laikrodį, teks išmokti ir jo pasaulio gelbėjimo triukų!

Dalyviams sėkmės, o aš keliauju traukti „Monster Jam“ burtų, nugalėtoją skelbsim netrukus!