Games.lt ir „Baitukas“ (www.prekes.net) džiaugiasi galėdami pranešti, kad konkursas kuriame gali laimėti „Steelseries Shift“ klaviatūrą, ką tik prasidėjo! Nežiopsok ir daugiau nei 280 litų kainuojantis žaidimų įnagis gali būti tavo!

Taigi… Turime „Steelseries Shift“ ir norime atiduoti ją vienam iš jūsų. Ką reikės padaryti? Ogi vėl kažką iškoduoti. Tiesa šį sykį užduotis daug paprastesnė.

Žemiau esantys paveiksliukai, vienaip ar kitaip siejasi su 3 skirtingom dovanojamos klaviatūros savybėm. Jūsų tikslas suprasti kas tai per savybės ir parašyti man. Pavyzdžiui, jei nuotraukoje būtų chameleonas, jūsų atsakymas skambėtų taip. Chameleonas nuotraukoje reiškia, kad klaviatūra turi keičiamus mygtukų rinkinius ir gali būti pritaikyta vis kitam žaidimui. Bet tai būtų per paprasta, hehe…

Žiūrim foto:

Kaip siųsti atsakymą?
Savo atsakymus siųskite elektroniniu paštu, adresu artojas@games.lt
Laiško pavadinime (subj) parašykite „noriu naujos klavos“, o pačiame laiške kartu su atsakymais nepamirškite nurodyti savo games.lt slapyvardžio (nick). Jei pamiršite tai padaryti, aš pamiršiu įtraukti jūsų laišką į burtų traukimą.

Visus trys atsakymus užrašykite iš eilės. Astakymus pateikite maždaug tokia tvarka „Pirmoje nuotraukoje yra (tai kas jūsų nuomone yra pirmoje nuotraukoje), manau tai simbolizuoja šią steelseries shift savybę (įrašykite savybę), nes (paaiškinkite kodėl taip manote).

Savo spėjimo pagrįsti ir paaiškinti nėra būtina, bet tai padidins jūsų šansus laimėti. Visai gali būti, kad užskaitysime ne visai teisingus, bet išradingus, ar tiesiog įdomius atsakymus.

Kaip sužinoti kokias savybes turi „Shift“? Visų pirma galite kurią parašėme seniau, arba aplankykite gamintojo puslapį.

JÛSØ ATSAKYMØ LAUKIAM IKI SPALIO 16 dienos. Spalio 17 dieną bus traukiami nugalėtojai.

Games.lt dėkoja „Baitukui“ už įsteigtą prizą, visą gražų „Steelseries“ asortimentą, galite pažiūrėti čia.