Manote, kad čia rašysiu apie naujus vadinamuosius In Game Video? O gal kokias nors reklamas susijusęs su žaidimais? Tada, jūs labai klystate… šį kartą nusprendžiau parašyti apie filmuota medžiaga, kurioje parodijuojami populiarūs žaidimai.

Vieno amerikos koledžo studentai per vietinį talentų šou nusprendė, surengti spektaklį Mario Bros. žaidimo tema. Spektaklyje yra vaizduojamas pirmas žaidimo lygis. Na, o jiems pavyko tai padaryti išties gana neblogai… nors tiesa pasakius galima pastebėti keletą techninių klaidelių.

Tuo tarpu du veikėjai pasivadinę Maraka ir Chupetin pseudonimais, nusprendė kartą, kad visai neblogai būtų suvadinti garsiąsias žaidimo Mortal Kombat kovas. Kovos vieta buvo pasirinkta šalia paplūdimio esančios kavinės. Filmuke yra ne tik eilinių smūgių, bet ir specialių judesių, būdingui ir žaidimui… na o kokie jie pamatyti galėsite patys, pažiūrėję šį filmuką.

O štai vieni tokie Lenkijos piliečiai Barwa, Dziuba ir dar jų draugų kompanija nusprendė pasaulį pamaloninti realistiškiausia pirmo asmens šaudykle, kokia tik gali būti sukurta… na išties jų produktas gana neblogai atrodo… 🙂 Ypač man patinka kai kurie ginklai, tik gaila, kad jų nematyti žaidimo geimplėjuje… 🙂

Esate tradicinių RPG žaidimų fanai? Siūlyčiau tada pažiūrėti niekaip nespėjančio pasenti Ultimate Utopia XXIII žaidimo filmuką. Šis filmukas parodijuoja puikiai žinomą ir daugelio pamėgtą Final Fantasy žaidimų seriją. Jis iš ties padarytas labai gerai, jame rasime iš ties nemažai tikrų žaidimo elementų.

GTA: San Andreas fanams siūlyčiau pažiūrėti kaip adrodys būsimas GTA Munich City. Na bet šį filmuką galėtų pažiūrėti ne tik fanai, bet ir visi kiti, kad suprastų labiau, kas yra tas GTA…

Šiam kartui tiek. Tikiuosi, kažką įdomaus gal radote ir patys sau iš čia mano pateiktų filmukų… 🙂