Blitz konkursas visiems PC vartotojams!
Vienam iš Jūsų nVidia nori padovanoti Steam raktą, su kuriuo žaidimą Batman: Arkham Asylum, parsisiųsite nemokamai.

Viskas ką reikia padaryti, tai nufotkinti savo nVidia vaizdo plokštę! Neturi nVidia vaizdo plokštės? Pats, kaltas, bet tai nereiškia, kad negali dalyvauti konkurse! Nufotografuok ką nori, bet taip, kad šalia būtų nVidia logotipas. Gali nusipiešti pats, gali naudoti kažką iš šalies (seną dežutę nuo nVidia produkto, žurnalą kuriame kažkas rašo apie nvidia ir matosi kompanijos logo ir panašiai). Žodžiu dalyvauti yra du būdai:

1. Fotografuoti savo nVidia vaizdo plokštę, nuotraukoje būtinai turi matytis „vaizdeškė“ ir užrašas games.lt (tik taip įsitikinsime, kad fotografavai pats!).
2. Fotografuoti save taip, kad nuotraukoje matytūsi nVidia logo ir užarašas games.lt.

Konkursas blitz, tad viskam turite lygiai vieną savaitgalį. Savo foto siunčiate adresu: artojas@games.lt. Laiško pavadinime (laukelyje Subj:) įrašote „Mano nvidia“, prisegate foto ir būtinai nurodote savo games.lt slapyvardį (nick). Laiškai kuriuose nebus nurodytas nick, automatiškai keliaus kur? Taip, į šiųkšlių dėžę.

Konkurse dalyvaus visos nuotraukos atsiųstos iki spalio 11 dienos, 23:59 valandos. Kadangi konkursas nelabai meniškas, nugalėtoją rinksim burtų keliu, bet įdomiausius ar šmaikščiausius darbus (jei tokių bus) būtinai publikuosime games.lt! Steam raktą nugalėtojui išsiųsime paštu, kartu su kartoniniais „3D Vision Discover“ akiniais.