Išrinkti „Vienišo klajūno“ prizininkus buvo labai lengva ir tuo pat metu labai sunku. Lengvumas slypėjo tame, iš daugybės atsakymų vos du (2!) buvo „teisingi“.

Sakydamas „teisingi“ aš turiu galvoje tai, kad jų atsakymas sutapo su tuo, ką aš galvojau kurdamas klausimą. Visi kiti atsakymai irgi buvo „teisingi“, nes iš esmės tai buvo jūsų pačių sugalvotos istorijos. Vienos įdomios, kitos labai pritemptos, trečios banalios, bet vis tiek „teisingos“. Net ir labai norėdamas, negalėčiau teigti, kad „Jungle Strike“ ir „Vienišas klajūnas“ yra panašūs tuo, kad juose šaudomi blogiečiai.

Kaip ten bebūtų, norint laimėti daug, reikia stengtis daug. 

KPB_Online buvo pirmasis pasistengęs ir atsiuntęs teisingiausią iš „teisingų“ atsakymų. Tiesioginė ir tvirta sąsaja tarp „Jungle Strike“ ir „Vienišo klajūno“ ta, kad žaidime valdomas sraigtasparnis ir naujame filme esantis Tonto, priklauso tai pačiai genčiai. Filme Tonto yra rodomas kaip komančių genties indėnas.
Taip, taip… Istoriškai, nėra aišku kokiai genčiai iš tiesų turėtų priklausyti Tonto. Kažkada jis buvo rodomas kaip patawomi genties atstovas, kažkada kaip apačis, bet…
Jei būtumėt nuoširdžiai googlin‘ę informaciją apie filmą, būtumėt radę ir straipsnių apie skandalą. Jo metu Džonis Depas ne tik mėgino įrodyti komančiams, kad turi indėniško kraujo, bet ir nusamdė vieną čiabuvių sau į konsultantus. Radę šią informaciją turėtumėt tik pasidomėti koks sraigtasparnis skraido „Jungle Strike“, o ir plika akimi matoma, kad tai „RAH–66 Comanche“. 

Už triūsą, KPB_Online laimi viską. Marškinėlius, plunksną ir kaukę. Valio!

Antrasis teisingai atsakė Leeost, jam atitenka plunksna/rašiklis ir kaukė.

O taip pat sveikinu burtų nulemtus nugalėtojus:

Chuliganas galės chuliganauti dar labiau, nes veidą slėps kaukė, o QuirNerd gali keisti niką į QuillNerd nes turės osom plunksą!

Su nugalėtojais susisieksime PM. Visiems dalyviams ačiū už pastangas ir laukite kitų konkursų!