„Codemasters“ oficialiai anonsavo „GRID 2“, kuris pasirodys asmeniniams kompiuteriams, Xbox 360 ir PlayStation 3 konsolėms bei pasirodys 2013 metais.

Pristatomajame filmuke galima išvysti vaizdus iš Paryžiaus ir Čikagos, tai pirmieji nauji miestai, kuriuos išvysime žaidime.

„GRID 2“ kuriamas jau dvejus metus. Kaip pristatoma, žaidimas naudos naujausią „Codemasters Racing Ego“ varikliuko versiją, todėl žaidimas turėtų būti stulbinamas vien grafikos prasme.

Kaip kalba patys „Codemasters“, jų sekmės formulė yra ta, jog jie įsivaizduoja lenktynes kaip kokį nors žmogų su charakteriu, o ne tiesiog trasą, kuria važinėja automobiliai. Naujajame žaidime žadamos naujos inovacijos, technologijos bei įrankiai. „Ego Game Technology Platform“ leis patobulinti dirbtinį intelektą, grafiką, automobilio sulamdymo detalumą ir t.t.

Lenktyniausime, šį kartą, trijuose kontinentuose: Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje. Jei tiksliau, tai tokiuose miestuose, kaip Abu Dabis, Paryžius, Majamis ar Čikaga. Jau galite įsivaizduoti gražias blizgančias gatves arba kalnuotus peizažus.