„Nintendo“ tebekaraliaujant nešiojamų žaidimų kompiuterių rinkoje „Sony“ nepraranda vilties priversti žaidėjus aktyviau pirkti „Playstation Portable“.

„Comic Con 2006“ parodos JAV San Diego mieste metu kompanija atskleidė keletą naujų su „Playstation Portable“ (PSP) susijusių faktų. Visų pirma – nešiojamą kompiuteriuką bus galima naudoti kaip nuotolinį pilno dydžio konsolės „Playstation 3“ valdymo pultą. Užsiminta, kad tai nebus vienintelis galimas PS3 ir PSP tarpusavio ryšys, bet kitos detalės nutylėtos.

Planuojama plėsti ir bevielių paslaugų spektrą – JAV „Sony“ bendradarbiaus su komunikacijų kompanijomis ir bandys kurti savotišką bevielio ryšio tinklą, skirtą PSP turėtojams. „Sony Connect“ tinklo parduotuvėje jiems planuojama siūlyti parsisiųsti filmus. Na, gal ir neblogai, bet mūsų kraštuose menkai aktualu.

Pristatyti ir du būsimi „Playstation Portable“ žaidimai – „US Navy SEALS“ ir „Gangs of London“. „Sony“ vis dar nenori atsisveikinti su komerciškai nepasiteisinusiu UMD optinių diskų formatu – UMD diskuose bus išleisti nemenko susidomėjimo sulaukę žaidimai „Office Space“ ir „Napoleon Dynamite“.

Greitu laiku turėtų pasirodyti nauja „Playstation Portable“ programinės įrangos (firmware) versija, tuo tarpu gerinti teksto įvedimo funkcijų neketinama – „Sony“ kurti išorinių PSP skirtų klaviatūrų neplanuoja. Na, gaila – mažojo kompiuterio panaudojimą kitoms pramogoms nei žaidimai tai nemenkai riboja.