Studija „Haemimont Games“, geriausiai žinoma kaip „Tropico“ serijos kūrėja ir leidėja „EuroVideo Medien“ anonsavo „Diablo“ stiliaus veiksmo RPG „Victor Vran“.

Pranešime spaudai teigiama, kad „Haemimont Games“ tikslas yra įnešti į žanrą naujovių, tokių kaip platus daiktų pasirinkimas bei specialūs judesiai, drastiškai pakeičiantys kovos sistemą. Visa tai bus lydima paprastos, bet žaidimo eigą įtakojančios šokinėjimo mechanikos, kuri išskirs žaidimą iš gausybės veiksmo RPG projektų.

„Victor Vran“ leis nuspręsti žaidėjams kaip jie nori žaisti žaidimą. Žaidėjai galės susikurti nuosavą veikėjo Viktoro versiją dėka gausybės įvairių ginklų, drabužių, demono galių ir likimo kortų. Žaidime taip pat neužmirštas ir bendradarbiavimo bei konkurencinis tinklo režimas, leidžiantis tyrinėti tamsų žaidimo pasaulį kartu su kitais žaidėjais.

Žaidimo pasirodymo laukiama šią vasarą asmeniniuose kompiuteriuose bei kitose šiuo metu neįvardytose platformose. Kuomet projektas bus beveik baigtas, kūrėjai planuoja išleisti žaidimą per „Steam Early Access“.