Vidurnaktis jau čia, o kartu su juo ir konkurso nugalėtojai. Jų, kaip ir buvo žadėta – du. Tik prieš paskelbdamas abu laiminguosius aš dar noriu garsiai padūsauti dėl to, kad kažkaip vangiai ir be polėkio jūs šį kartą. Prašau nepykti siuntusių savo darbus, bet didelė dalis dalyvių (nežinau sąmoningai ar ne) elgėsi ir savo tekstus rašė kaip pirmokai. Netgi gramatiškai… Kas pasidarė? Iš kur tokia apatija ir gerų idėjų stoka? Na taip, gal čia ir ruduo kaltas, bet kas gi geriau išblaško rudeninę depresiją už įtemptą veiksmo filmą?

Žodžiu, abu konkurso nugalėtojai:

1. Andriudams – štai žmogus, šį kartą laimėjęs pirmąją vietą, o kartu su ja ir „Palaidotas gyvas“ marškinėlius, kurie tokie geri, kad jais vilkint drąsiai galima būtų pasilaidoti gyvam bei du kvietimus į patį kino filmą. O štai ir jo darbas, kuris turėjo būti iš 97 žodžių, bet aš išėmiau priešpaskutinį jo pranešimo sakinį. Žmogus taip įsijautė, kad ties pačia pabaiga netgi truputį perlenkė lazdą. Taigi, žinutė pačiam kompiuteriui:

Sveikas, kompiuteri. Esu gyvas pakastas, matyt, neišsikasiu, tai va nueik į Facebook’ą, Farmvill’yje žirnius nuskink, dirvą suark ir vėl pasėk, dar vieno draugo trūksta kad gyvenvietę iki maksimumo praplėsčiau tai kokį užsienietį pakviesk, toliau Frontiervill’yje nukirsk tuos medžius, žoles nuravėk ir tą mešką primušk. Po to į Phrases nueik, kokį nors bajerį apie Chuck Norris paskelbk visiem. CCleaner įjunk, šiukšles pravalyk, dar defragmentuot hardą gali. IT puslapius praversk, pažiūrėk, ką naujo kas išleidžia. Ir stebėk kada iPix’as atlūš, reik foto įkelt. Tai žodžiu tvarkykis. ENTER

2. brwnduksas – antrosios vietos žmogus. Jam atitenka du kvietimai į šio konkurso kaltininką, kino filmą – „Palaidotas gyvas“. Taip, žinau, kad tai nėra labai įspūdingas darbas, bet man patiko dėl to, kad jis, skirtingai nei kiti paminėjo savo darbe ne tik populiarųjį socialinį tinklą „Facebook“ (nes „Facebook“ buvo pas absoliučiai visus neskaitant kelių išimčių, bet jos nuo to nei kiek ne geresnės), bet ir kažką daugiau. Stengėsi, mąstė originaliau, pavadinkim taip. O štai ir jo darbas:

Pirmas žingsnis: išsitraukčiau savo išmanųjį telefoną ir įsijungčiau „Facebook“ programėlę, juk man įdomu, ką daro mano draugai. 🙂 Antras žingsnis: surinkčiau mamos numerį, kurio nežinau; jeigu atsilieptų nepažįstamas žmogus, atsiprašyčiau ir eičiau į FB paprašyti mamos jos telefono numerio. Trečias žingsnis: pasigaučiau pelę, kuria radau kitame karsto gale, suvalgyčiau, nes jį naudoja mano orą. Ketvirtas žingsnis: paskambinčiau mamai, nusakyčiau situaciją, paprašyčiau, kad gautų du milijonus litų ir didelę bulvyčių fry porciją. Penktas žingsnis: paskambinčiau draugams ir pasakyčiau, kad šiandien negaliu gerti, sergu. 🙂 Šeštas žingsnis: išlipčiau iš karsto, šis netinka, per mažas, ir per brangus. 🙂

Panašu, kad tai ir viskas. Nugalėtojų labai prašau susisiekti su manimi PM (asmeninė žinutė). Lauksiu. O visų kitų eilinį kartą prašau niekur nenukabinti savo nosių ir laukti. Ir tikėtis. Nes tuoj paduos naują filmų bangą, o mes ir toliau varysime konkursus. Tad liūdėti tikrai nėra ko, o laukti – dar ir kaip yra. Kadangi esu truputį aiškiaregys, žvilgtelėjau dėl Jūsų į ateitį ir tai, ką pamačiau, net man žaptus pražiodė… Trumpiau tarius… ai, tiek to. Sulaukime viso to sąžiningai!