Moteris, kuri dingo prieš dešimtį metų ir visą šį laiką buvo laikyta mirusia, neseniai buvo rasta gyva ir sveika. Kaip teigiama, visą šį laiką Kinijos Čenciano miesto gyventoja laiką leido interneto kavinėse žaisdama mėgstamą daugelio žaidėjų kompiuterinius žaidimą.

Xiao Yun, kuri dabar yra 24 metų amžiaus, iš namų išėjo prieš dešimt metų po kivirčo su tėvais. Negrįžtančios dukros buvo imta ieškoti, tačiau taip ir neradus ji buvo paskelbta mirusia. Tačiau lapkričio 20 dieną policijai patikrinus vieną interneto kavinę, Xiao Yun buvo rasta ir sulaikyta.

Moteris, kuris naudojosi padirbtais asmens dokumentais buvo nuvežta į policijos nuovadą ir apklausta. Paaiškėjo, kad ji pastaruosius dešimt metų gyveno ir laiką leido interneto kavinėse. Daugelio žaidėjų šaudyklės „CrossFire“ gerbėja dienas leido žaisdama šį žaidimą, o nakvodavo tose pačiose interneto kavinėse arba viešosiose pirtyse.

Finansiškai ją dažniausiai palaikė žaidimo draugai, taip pat ji kartais dirbdavo kasininke, kad gautų papildomų pajamų. Ji taip pat pripažino policijai, kad kartais jai padėdavo ir jos seneliai.

Policija Xiao Yun skyrė 1000 juanių (apie 147 eurų) baudą už pasipriešinimą policijos pareigūnams ją sulaikant ir apie dukrą paklydėlę pranešė jos tėvams, kad šeima ir vėl galėtų susitikti.

Xiao Yun motina vėliau atskleidė, kad nuo dukros išėjimo iš namų ji niekada nepakeitė savo telefono numerio, kad dingusi dukra galėtų jai paskambinti. „Aš esu užsispyrusi ir lengvai supykstu, todėl dažnai bariau ją. Dabar praėjo dešimt metų ir ji jau suaugusi. Aš daugiau jos nebarsiu“ kalbėjo Xiao Yun motina.