Iš savo pusės tikrai rekomenduoju nueiti ir pasižiūrėti „Grūdinto plieno“ (Real Steel) į kino teatrus, nes grynai šiam filmui sukurti robotai, įdomus scenarijus ir pakili nuotaika – tikrai to verti! O ir šiaip. Kodėl, galų gale, ne?

Na, bet vienas mūsų bendruomenės narys į šį filmą eis juosdamasis ypatingiau už kitus. Galės išsidrėbęs kėdėje sėdėti, prasisegęs savo naująjį džemperį ir jaustis kaip treneris, tpfu, kaip bosas. Tik tada spragėsių nebegalės valgyti, nes bus gaila išsitepti naująjį džemperį. Bet turint tokį džemperį bus lengva prisiviliot merginų, kurios tuos spragėsius gražiai, po vieną, sumes nugalėtojui į burną, o jam beliks tik juos dantimis traškint. Taigi, fanfaros lai trumpam nutyla, skelbiamas tas vienas vienintelis:

aezakmi!!! O štai čia ir jo darbas:

Turbūt aišku, kad piešinyje robotas bėga. Be to, kad pats darbas atrodo kietai, jis ir originalus, nes didžioji dalyvių dalis savo sporto šaka rinkosi jau kiek pabodūsį krepšinį. Beje, štai ir paties piešinio autoriaus komentaras: „Sporto šaka: sprintas, o dalyvauja rengiamose robotų olimpinėse varžybose.

Na štai. Sveikinimai nugalėtojui, kuriam asmeninė pergalės žinutė bus nusiųsta jau netrukus. Visi kiti nenuleiskit savo plieninių kumščių, nes mūsų konkursų maratonas tęsis jau netrukus. Likite su mumis, tdž tdž – ir žiūrėkite „Grūdintą plieną“ – tokį filmą pamatysi ne kasdien!

Games.lt