Kaip greitai laikas bėga. Jau balandis! Ir vėl turime krūvą, minios finansuojamų projektų.

Šį kartą ypač daug projektų, kuriuos būtų galima vadinti AAA. Kas iš ties, atrodo neblogai.

Super 4 in 1 Multicart for the SNES

Nepaisant, kad prieš 15 metų buvo išleistas paskutinis oficialus SNES žaidimas, tačiau norinčių juos kurti laikas nuo laiko atsiranda. Dabar tokie 4 kūrėjai susrinkę į bendrą krūvą nusprendė išleisti jų kūrinius viename katridže.

Guns of Icarus Online (Adventure Mode)

Praėjusių metų gale pasirodęs internetinis „Guns of Icarus Online“ mūšių žaidimas, dabar ieško galimybių prasiplėsti su nuotykių režimu, leidžiančiu žaidėjui ne tik kariauti, bet ir vykdyti įvairias misijas bei prekiauti.

CONSORTIUM

Pirmo asmens žaidimas. Pasirenkami ir vystomi veikėjai. Daugybė pasirinkimų, keičiančių žaidimo eiga. Kosminis laivas. Fantastika. – iš esmės viskas, ką reikia žinoti apie šį grandiozinį žaidimą!

Battle Worlds: Kronos

Pastaruoju metu paprastai, jei koks rimtesnis strateginis žaidimas pasirodo, jis būna grįstas ėjimais. Šis atvejis – neišimtis. Graži grafika, nuostabi muzika, sudėtingi karo sprendimai – viskas, ko iš esmės reikia šiame žanre!

Errant Heart

Kaip tapti geresniu žmogumi? Į šį dalį žmonijos kamuojantį klausimą bandys atsakyti vizualinė novelė, nukelsianti žaidėją į 1940-ujusius metus. Lira Moretti dailininkė išsirengia į kelionę, kurioje kažkas nutinka ir ji nebepamena dalies įvykių, o šie pasirodo labai svarbūs. Žaidėjui teks padėti žaidimo herojei juos išnarplioti.

The Gallery: Six Elements

„Oculus Rift“ smagi technologija. Ypač tokiuose nuotykių žaidimuose. O dar jei rankose „Razer Hydra“ valdymo pultelis! Atrodo beveik viskas taip tarsi ten gyventum!

The Big Blue

1992-ais „Sega Mega Drive“ konsoles pasiekė gana neįprastas nuotykių žaidimas „Ecco the Dolphin“, kuriame teko valdyti delfiną, kovojanti prieš piktus Žemės padarus bei net ir prieš ateivius. Dabar ta pati kūrėjų komanda bando sukurti naują povandeninį nuotykių žaidimą, tačiau dabar teks valdyti ne vieną bet ištisą vandens pasaulį, sprendžiant įvairias iškilusias problemas.

Small World 2: The Return!

„Small World“ – tai turbūt bene vienas populiariausių stalo žaidimų pasaulyje. Galbūt dėl atsiranda žmonių, norinčių žaisti šio žaidimo kompiuterines versijas. Žinoma, dėl to paties atsiranda žmonių norinčių jas ir kurti. Be to, tobulumui nėra ribų! Būtent dėl to kuriamas nauja „Small World“ dalis!!!

Planet Explorers

Jei svajoji nuskristi į kitas planetas, bet neplanuoji gyventi dar ateinančius kelis šimtų metų, kad atsirastų tam tinkamos technologijos, turėtum pabandyti „Planet Explorers“. Žaidimą, kuris leis keliauti po kitus pasaulius, juos tyrinėti bei patirti keisčiausių nuotykių. Na ir žinoma tobulintis – juk tai RPG! Ir ne bet koks bet naudojantis vokselinę grafika!!!

Divinity: Original Sin

Visų pirma tai dar vienas „Divinty“ serijos žaidimas ir dar vienas RPG žanro atstovas. Bet visgi vertas dėmesio? Žinoma, RPG žanro atstovų, kurie būtų padaryti vienam žaidėjui ir kuriuos būtų galima žaisti keliese kooperaciniame režime, bet sukurti taip tarsi velniškai geri šio žanro atstovai nėra daug.

The Missing Ink

„The Missing Ink“ yra daugiaplatformis žaidimas, kuris sujungia MMORPG bei Virtualaus pasaulio elementus. Viena vertus, vystoma kažkokia istorija, kitavertus kiekvienas žaidėjas gauna po nuosavą virtualų pasaulį, kuriuo gali pasidalinti su kitais žaidėjais.

Beje, tai pirmasis MMORPG žaidimas su „Bitcoin“ virtualios valiutos palaikymu.

Buddy & Me

Velniškai gražus platforminis žaidimas, kuriame reikės būti mažu berniuku, kuris bėga per savo mišką savo sapnuose. Draugystė su magiškuoju padaru, padeda įveikti nesklandumus šios kelionės metu.

WriteOn!

„WriteOn!“ galima drąsiai priskirti prie tekstinių niekaip nepereinamų žaidimų, nepaisant to, kad jame pabaigų yra ne viena. Kaip taip gali būti? Žaidimas remiasi idėja, kad kiekvienas pasirinkdamas po sakinio dalį įtakoja istoriją. Deja, nei vienas žaidėjas gerai nežino, kaip būtent. Visgi, po kurio laiko ėjimai tampa aiškūs ir visi žaidėjai gali pasigerėti savo „kūriniu“.

DuckyOp

Iš Sirijos kilusi kūrėjų komanda nusprendė sukurti linksmą mobilų žaidimą apie ančiuką, kuris atsiduria vonioje, pilnoje putų. Vienintelis būdas jam išlikti – naikinti burbulus, kurie labai graudžia akis.

Epic Metal Knights: love, war and other nonsense

Kažkur toli už jūrų marių yra tokia keista šalis, kurioje metalas karaliauja ir kitokios muzikos turbūt nėr išvis. Toje šaly nebe jauna princesė vis nesuranda savo princo, nes ji bjauriausia ten iš visų, o štai jos tėtis, burgerių karalius turi ir savų bėdų, kurias išspręsti gali tik metalistas geriausias iš visų kaip tu!

Titanic: Honor and Glory

Titanikas – bene populiariausias nuskendęs laivas pasaulyje šį kartą siūlosi būti nuskandintas kompiuteriniame žaidime. Sakote, na ir kas? Juk tokių žaidimų buvo sukurtas ne vienas! Ir šia prasme būsite visiškai teisūs! Tačiau šis kompiuterinis Titanikas iš kitų išsikiria tuo, kad sukurtas kiek galima toks, koks ir nuskendo realiame pasaulyje. Maža to, kad nebūtų nuobodu po jį klaidžioti, laukiant paskendimo, teks atsidurti dar viename nuotykyje ir pasidžiaugti šaunia CryEngine 3 varikliuko grafika.

Games.lt