Paprasto koledžo studento Persio Džeksono (aktorius Loganas Lermanas) gyvenime ima dėtis labai keisti dalykai. Tiesiai iš jo studijų mitologijos knygų materializuojasi senovės graikų dievai. Ir jie nenusiteikę geranoriškai: kažkas pavogė dievų valdovo Dzeuso (akt. Seanas Beanas) žaibą – jo galios ir valdžios simbolį. Ir, be abejonės, Persis yra pagrindinis šio įžūlaus nusikaltimo įtariamasis. Nespėjęs susivokti, kas, kaip ir kodėl, studentas atsiduria pačiame įniršusių Olimpo dievų mūšio lauko epicentre. Lyg to būtų negana, paslaptingai dingsta Persio motina.

Supratęs, kad reikia imtis iniciatyvos ir išnarplioti visą šią painiavą, Persis leidžiasi į žygį per visą šalį, kad surastų tikrąjį žaibo vagį bei savo dingusią motiną, sutaikytų dievus ir galėtų grįžti į normalų studento gyvenimą.

Nuotykiai prasideda, tačiau nei Persis, nei daugelis dievų nenutuokia, kas tampo visas gijas, tyliai tūno už šios sumaišties ir rengia pragaištingą jos finalą.

Ši juosta sukurta vadovaujantis „Hario Poterio“ receptu (tik vietoje magijos ir kerų čia turime Olimpo dievus), pagal amerikiečių fantasto Ricko Riordano romaną tuo pačiu pavadinimu. Kadangi tai yra pirmoji knyga penkių romanų serijoje, akivaizdu, kad filmo sėkmės atveju sulauksime ir šios istorijos tęsinių.

Rež. Chrisas Columbusas („Haris Poteris ir paslapčių kambarys“, „Haris Poteris ir išminties akmuo“, „Nuoma“, „Tūkstantmečio žmogus“, „Pamotė“, „Devyni mėnesiai“, „Ponia Dautfajė“, „Vienas namuose“).

Girdite? Taip, va būtent, kad negirdite! Negirdite griaustinio ir nematote žaibo todėl, kad kažkas juos pavogė iš Dzeuso. Kas pavogė? Kodėl pavogė? Ar dar kada nors pamatysime pro langą žaibuojant? Visi šie atsakymai mūsų laukia naujausiame kino filme jauniems ir didesniems – „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“.

Ir čia, žinoma, įsikiša visų mylimas ir gerbiamas portalas Games.lt, pasiūlydamas trims žmonėms po vieną kvietimą į šio filmo peržiūrą. Bet kadangi ir filme pagrindiniams herojams, ieškantiems teisingo kelio tenka patirti daug nuotykių ir išbandymų, jums, portalo lankytojams, taip pat teks šiek tiek pavargti, norint išgauti kvietimą į Persio seansą.

Konkurso sąlygos: Visi, kas nori dalyvauti, turi surasti atsakymus į tris žemiau esančius klausimus ir juos atsiųsti elektroninio pašto adresu vytautas.l@games.lt iki vasario 13 d. Nugalėtojai bus skelbiami per visų meilių ir įsimylėjimų dieną.
DËMESIO!, klausimai:
1. Išvardinti kitas keturias rašytojo Ricko Riordano knygas apie Persį Džeksoną (nebeskaičiuojant žaibo vagies).
2. Įvardinti, kokio Olimpo dievo sūnus yra Persis Džeksonas.
3. Įvardinti, kas šiame filme suvaidino Medūzą (taip, tą pačią su daug gyvačių ant galvos :)).

Jaunieji fantastai, vienykimės!