Persija. VI amžius. Amžius, kai tarp kilmingųjų ir jiems tarnaujančių padėjėjų vyksta nuožmi kova dėl ypatingos brangenybės. Laiko smiltys – tai legendinė dievų dovana, jos savininkui leidžianti padaryti neįmanomą dalyką – laiką pasukti atgal.

Žmogus, kuriam priklauso Laiko smiltys, vienintelis žino tikrąją padėtį ir taip įgyja galią valdyti pasaulį. Dėl šios nepaprastos galios įnirtingai kovoja žmoniją vergais paversti trokštantis Nizamas (akt. Benas Kingsley‘us). Jam atkakliai priešinasi jaunasis princas Dastanas (akt. Jake‘as Gyllenhaalas), trokštantis sustabdyti priešo kėslus ir išgelbėti žmones nuo pražūtingos lemties.

Kartu su drąsia princese Tamina (akt. Gemma Arterton) Dastanas leidžiasi į pavojingą kelionę per painius miestų labirintus, nesibaigiančias dykumas ir kalnus. Sekinančioje kovoje jų laukia slaptos kliūtys, nuolat ant kulnų lipantys priešai, norintys palaužti Dastano su Taminos ryžtą kovoti prieš savo likimą ir ateitį.

Pagal populiarų kompiuterinį žaidimą sukurtas filmas stulbinančiai atkuria pasakiškų turtų ir pavojų kupiną Persijos pasaulį. Tai nuotykių ir nuolatinės kovos kupina juosta, kuri kartu su puikiais kostiumais, kvapą gniaužiančiomis masinėmis scenomis, naujausiais efektais žiūrovams žada išties nepamirštamą pramogą.

Rež. Mike‘as Newellas („Haris Poteris ir ugnies taurė“, „Monos Lizos šypsena“, „Meilė choleros metu“, „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“).

Šiandien ėjau gatve ir gal dėl to, kad labai karšta buvo, o gal dėl to, kad jau labai seniai nieko nežaidžiau, pamačiau Persijos Princą, kuris stovėjo su „mage“ ir klausėsi šios dainos. Klausėsi ir garsiai kvatojo.

Konkurso sąlygos: Kadangi kad ir ką aš dabar beparašyčiau, Princas atsuka laiką ir viską ištrina (kad konkurse apie jį būtų kaip galima mažiau tuščiažodžiavimo, kurį taip mėgstu) – skelbiu konkurso sąlygas. Tęsiant „Geležinio Žmogaus“ konkurso užduotį mes siūlome iš smėlio ir laikrodžių padaryti GAMES.LT užrašą, jį nufotografuoti (tai gali būti, jei tik norite, vien iš smėlio padarytas užrašas, gali būti vien iš laikrodžių, bet geriausia – kad ir iš to, ir iš to) ir IKI gegužės 22 d. atsiųsti adresu vytautas.l@games.lt. Ir EI! – nepamirškite nurodyti savo slapyvardžio Games.lt portale. Šį kartą tikrai nežadu atrašinėti Jums laiškų ir mandagiai prašyti, kad prirašytumėte niką, todėl arba susiimkite arba išmokite atsukinėti laiką.

Maloniausia dalis – PRIZAI: Šį kartą mes tiesiog galima sakyti švaistomės gėrybėmis… Žodžiu, trumpai ir aiškiai: iš viso bus 5 prizinės vietos, iš kurių pirmos vietos laimėtojas gaus Princo pelės padą ir du kvietimus į filmo „Persijos princas: laiko smiltys“ seansą, antros vietos laimėtojas gaus vieną kvietimą ir vieną padą, o trečios, ketvirtos bei penktos vietų laimėtojams atiteks po du kvietimus į filmą. Beje, pelės padas atrodo štai taip:

O taip pat… Princo padas skleidžia mėlyną šviesą. Groovy! Be to puikus paviršius pelei ir dar puikesnis paties pado padas – nečiužinėja ir gerai laikosi ant stalo. Bet ką čia visi šie privalumai prieš vieną didelį privalumą, kuris liečia kiekvieno mūsų, kaip žaidėjų, asmenybes: galimybės žaisti naująjį „Prince of Persia“ žaidimą su Princo pelės padu! Eina sau kaip aš pavydžiu laimėtojui :(. Nuoširdžiai.

Viskas. Linkiu sėkmės visiems dalyviams, o tie, kam žiauriai patiko skaityti šio konkurso paskelbimą gali atsukti laiką atgal ir padaryti tai dar kartą!