“2009 metų rugpjūčio 28 dieną „NASA“ išsiuntė į kosmosą žinutę, siekdama kontakto su kitų planetų gyvybės formomis. 2010 m. gruodžio 3 d. atsakymas smogs iš dangaus ryškia mėlyna šviesa… Jei žvilgtelsi tiesiai į ją, tu – pasmerktas!

Po audringo vakarėlio būrelį draugų netikėtai pažadina nepaprastai ryški šviesa už lango. Mieguisti herojai iš siaubo netenka žado – už lango vyksta sunkiai paaiškinami dalykai – žmones, tarsi niekingus vabalėlius, nuo žemės siurbia paslaptingi šviesos stulpai. Akivaizdu, tik viena – gatvėse prasidėjo negailestingas žmonijos valymas. Išvengusiems pražūtingos šviesos dėl savo gyvybių teks susigrumti su nežemiškos kilmės būtybėmis…

Žemės sunaikinimo teorijų kūrimo genijai – broliai Colinas ir Gregas Strause’ai, sykį jau pasikėsinę į žmonijos gerovę filme „Svetimi prieš Grobuonį 2“, pristato naujausią savo darbą – mokslinį trilerį „Horizontas“. Specialiųjų efektų kompaniją įkūrę lakios vaizduotės broliai, įspūdingais efektais papuošę tokius filmus kaip „Įsikūnijimas“, „2012“, „Iksmenai“, „300“, „Geležinis žmogus 2“, „Keista Bendžamino Batono istorija“, šįkart sėda iškart ant dviejų kėdžių – režisierių bei prodiuserių – ir juostoje „Horizontas“ vėl džiugiai imasi to, ką išmano geriausiai – Žemės naikinimo.“

Filmas, kuris taip smarkiai prifarširuotas efektas, kad galiausiai pats savaime tikriausiai tapo vienu dideliu mėlynu efektu. Akivaizdu, kad tokioje juostoje aktoriai nedemonstruoja savo didelių vaidybos gabumų, o stiprioji filmo pusė – vaizdas ir kompiuterinė grafika. Tikriausiai jūs, kaip ir aš, tą puikiai suprantate. Todėl lygiai taip pat turėtume numanyti, kad tokį dalyką privalu žiūrėti KINE. Tad… gal kam bilietų į kiną?

Sąlygos: parašyti kaip galima originalesnį, šmaikštesnį arba kvailesnį argumentą KODËL jūs norite arba norėtumėte pasižiūrėti šį filmą („Horizontas“) mūsų, lietuviškame kino teatre. Nesvarbu, kokiame mieste. Priežastys gali būti kokios tik nori. Tai gali būti netgi kažkas labai asmeniška… o gali – priešingai, netgi labai viešo ir visiems seniai žinomo. Taigi, visos galimybės jūsų rankose. Argumentus siųsti galima TIK vieną kartą. O siųsti reikia el. pašto adresu vytautas.l@games.lt, NEPAMIRŠTANT nurodyti savo vartotojo Games.lt svetainėje vardo.

Prizai: Pačiam geriausiam „argumentatoriui“ atiteks Horizonto marškinėliai IR du kvietimai į kiną. Kitiems keturiems, kurie nuo geriausio atsiliks vos per plauką ar kelis plaukus – po du kvietimus į tą patį kiną, tačiau jokių marškinėlių.

Konkurso trukmė: nežinomybės debesys prasisklaidys ir horizontas pasimatys gruodžio 5-ąją dieną, sekmadienį. O tai reiškia, kad iki tol galite siųsti savo argumentus į valias. T.y. kiek tik širdis leidžia.

Atrodo, tiek. Linkiu laimės konkurse ir pernelyg neperspauskite. Rašydami atminkite: visados yra žmogus, kuris po to tai, ką prirašėte, skaitys. Todėl – atsakingiau.