Drauge su naujuoju Battlefield 4 tuo pat metu debiutuos ir atnaujintas Battlelog.

Šią socialinę platformą, kuri jungia Battlefield žaidėjus ir pateikia išsamius statistinius duomenis apie jų pasiekimus žaidime, bus galima pasiekti ne tik įprastais būdais per asmeninį kompiuterį bei konsolę, bet ir per išmanųjį telefoną ir planšetę.

Telefonus ir planšetės bus galima naudoti kaip interaktyvius antruosius ekranus (Battlescreen). Pavyzdžiui, pasidaryti, kad planšetės ekrane būtų rodomas mūšio žemėlapis. Per telefoną ar kitą suderinamą mobilųjį įrenginį bus taipogi galima pasikeisti ekipiruotę bei net iš anksto pasirinkti serverį ir pradėti mačą.

Žinoma, niekur nedings ir kalnai visokiausios statistikos. Kam nors pagerinus kokį nors Tavo rekordą, būsi apie tai nedelsiant informuotas per telefoną, planšetę, kompiuterį ar per visus iškart. GPS pagalba bus netgi įmanoma matyti netoliese esančius Battlefield 4 žaidėjus ir palyginti savo statistinius duomenis su jų (kilus žaidėjų susirūpinimui dėl privatumo, DICE atstovas patikslino, jog bus galima nurodyti bet kokią buvimo vietą arba nenurodyti jokios).

Battlefield 4 pasirodys lapkričio 1 dieną ir bus išleistas asmeniniams kompiuteriams bei dabartinės ir naujos kartos Sony ir Microsoft konsolėms.

Games.lt