Veiksmo trilerio „Grūdintas plienas“ veiksmas vystosi ateityje, kai boksas, dėl žiaurumo, paskelbiamas draudžiama sporto šaka. Tačiau žiūrovai ištroškę kovų ir juos lydinčios įtampos, tad naujoje eroje į ringą žengia nebe žmonės, o ypatingai sukonstruoti robotai, valdomi žmonių.

Buvęs boksininkas Čarlis (akt. Hugh Jackman) – azartiškas ir robotų kovose pasižymėjęs karštakošis vyras, neturintis jokio atsakomybės jausmo. Čarlio treniruojami robotai krenta kovos ringe, o apie jo beatodairišką norą kautis kuriamos legendos. Bet štai vieną dieną Čarlis sužino, jog žuvo jo buvusioji žmona ir jam teks rūpintis sūnumi, kurio jis nematė nuo vaikystės. Tačiau savo gyvenime Čarlis neturi laiko nei sūnui, nei kitokiems įsipareigojimams. Jo planas paprastas – atsikratyti balasto. Tačiau Čarliui ir Maksui kartu tenka praleisti 3 mėnesius – pirmą ir paskutinę vasarą, kuri iš esmės pakeičia abiejų jų gyvenimus.

Specialiai šiam filmui buvo sukurti tikri, geležiniai robotai! Sunkiasvoriai robotai ir neįtikėtinos jų kovos bei visą laiką tvyranti įtampa prie kėdės prikaustys net visai azartui atsparius žiūrovus!


Rež.: Shawn Levy („Naktinis pasimatymas“, „Naktis muziejuje 1 – 2“, „Rožinė pantera“, „Urmu pigiau“, „Jaunavedžiai“, „Melagių melagis“, „Pačiu laiku“)Prašau visų nusiimti kepures, nes atbildėjo šių metų filmų sunkiasvoris – „Grūdintas plienas„! Žinia, kad šio filmo visi labai laukė, o sulaukę plūs į kiną ir traškindami dantimis spragėsius stebės, kaip robotai traškinasi tarpusavyje! Bet sutik, kad nors ir kaip ten, toje salėje, bus gerai, tau tikrai būtų dar geriau, jei turėtum firminį ir itin retą „Grūdinto plieno“ džemperį! Sutinki? Tuomet skaityk toliau:

Tokį džemperį turime tik vieną, todėl savininkui išaiškint pasitelkiame vieną seną gerą patikrintą metodą – konkursą. Taigi, visi, kas nori laimėti šį rūbą, turi imti ir – – nupiešti savo sugalvotą robotą bei kaip jis (tas robotas) tolimoje (o gal ne tokioje jau ir tolimoje…) ateityje dalyvauja kokiame nors sporte. Tai negali būti boksas, nes ši tema jau išplėtota naujame filme – tai turi būti bet kuris iš jau esamų sportų ir jūsų robotas, atliekantis tam tikrą judesį iš to sporto ar pan. Piešti galima rankomis, kojomis, nosimi – kuo tik šaus į galvą! Naudoti specialias vaizdo apdirbimo programas galima, BET negalima kopijuoti, plagijuoti ar vogti kažkieno jau sukurtų robotų iš interneto. Tokie vartotojai bus ne tik išmesti iš konkurso bet ir viešai, prieš visą bendruomenę, apšaukti „neoriginaliais svetimas mintis puoselėjančiais, bet savo sugeneruoti nesugebančiais žmogyčiais.“

Užbaigtus darbus iki lapkričio 3 d. vidurnakčio prašau siųsti el. pašto adresu vytautas.l@games.lt, laiško temoje nurodant „Mano robotas NUGALËS!“ ir tik jokiais būdais pačiame laiške nepamirštant paminėti savo Games.lt vartotojo vardo. Taip pat prie piešinio, jei netingėsite, parayškite porą sakinių apie tai, kokia tai sporto šaka ir kodėl jūsų robotas (bei visi kiti, to jūsų roboto kolegos) ateityje dalyvaus būtent tokioje sporto šakoje. 

Linkiu sėkmės, įkvėpimo ir prie to paties primenu, kad Lietuvoje „Grūdintas plienas“ startuoja lapkričio 4 d. Nepraleiskit!

P.S. Tiesa, vos nepamiršau parodyti ir paties rūbo, kuris iš kojų išvers net pačius abejingiausius šios Žemės gyventojus. O jei neišvers tai bent jau neblogai pastums!

Games.lt