Kaip gi be veiksmo žaidimų! Jų šiais metais bus vėlgi gausybė, todėl teks pasukti savo galvą ką nors renkantis.

Pasakojimą apie veiksmo žaidimus šį kartą pradėsime nuo tų žaidimų, kurie jau spėjo šiais metais pasirodyti, tačiau dėl mūsų tingumo apie juos ankščiau nebuvome parašę.

Bayonetta

Pasirodymo data: Sausio 8
Platformos: PS3, X360

Bayonetta yra vieno žaidėjo, trečiojo asmens 3D veiksmo žaidimas. Jo kovinė sistema yra panaši į Hideki Kamiya ankstesnio projekto – Devil May Cry 3. Žaidėjas kontroliuoja raganą vardu Bayonetta ir daugybės ginklų pagalba ‘kapoja’ įvairiausio plauko priešus.

Darksiders: Wrath of War

Pasirodymo data: Sausio 8
Platformos: PS3, X360

Parašytas legendinio komiksų kūrėjo Joe Madureira (X-man, Mūšio Persekiotojai, Ultimates). Darksiders mus nukels į postapokapiltinį, velnio nusiaubtą pasaulį, kur blogio jėgos sukėlė pasaulio pabaigą.

SOCOM U.S. Navy SEALs: Fireteam Bravo 3

Pasirodymo data: Vasario 18
Platformos: PSP

Alexander Gozorov yra žmogus, kuris nenori būti surastas. Eks-KGB atstovas turi ryšių su Rusijos mafija, jis nužudė visus, kuriuos mes nusiuntėme, kad surastų jį. Manoma, kad Gozorovas turi informaciją apie pagrindinę neišvengiamą ataką prieš vakarų interesus. Laikas bėga, ir 4 vyrų JAV Jūrinių Antspaudų komanda yra pasiruošusi aptikti jį.

Army of Two: The 40th Day

Pasirodymo data: Sausio 15
Platformos: PS3, PSP, X360

Žaidimas Army of Two: The 40th Day susitelkia ties dviejų žaidėjų bendradarbiavimu ir naudoja dangos sistemą. Jūs turite kovoti, kad išliktumėte ir dominuotumėte prieš įsiveržiančias pajėgas, kurios apėmė Šanchajų, Kiniją nusiaubiančias, žmogaus sukelta katastrofa.

Bioshock 2

Pasirodymo data: Vasario 9
Platformos: PC, PS3, X360

Tai pirmojo asmens siaubo šaudyklė, Bioshock tęsinys, kuris mus nukels į 1970 metus, dešimt metų po pirmosios žaidimo dalies įvykių. Kaip ir pirmoje dalyje, mes vėl pateksime į tą patį Rapture miestą , kurį kontroliuos moteris, vardu Sofija Lamb. Šį kartą įsikūnysime į pirmąjį Didįjį Tėtušį, Didžiųjų Tėtušių prototipą, prieš kuriuos kovojome pirmoje dalyje.

Mafia II

Pasirodymo data: Balandžio 23
Platformos: PC, PS3, X360

Tai žaidimo Mafia: The City of Lost Heaven tęsinys, kuris mums leis pabuvoti 1945-1950 metų periode. Mes įsikūnysime į Vito Scaletta vaidmenį, kuris grįžęs iš Antrojo Pasaulinio karo bus įtrauktas į kriminalinį pasaulį. Žaidimo metu bus nemažai situacijų, kurias žaidėjas galės išspręsti keliais būdais, o tai lems skirtingas situacijų pabaigas.

Dark Void

Pasirodymo data: Sausio 22
Platformos: PC, PS3, X360

Žaidimo istorija apie prekinio orlaivio pilotą vardu William’as Augustus Grey’us, kuris sudūžta Bermudų trikampyje. Iš ten jis teleportuojamas į paralelinę visatą, kur jis susitinka žmonių grupelę pavadinimu „Survivors“ . Willas ir grupelė „Survivors“ drauge privalo kautis su ateiviais žinomais kaip „Watchers“, kad grįžtų atgal į Žemę.

Resident Evil Archives: Resident Evil Zero

Pasirodymo data: Sausio 22
Platformos: WII

Specialiai Wii konsolei perdirbta Resident Evil žaidimo dalis, originaliai išleista GameCube 2003-iais metais.

Carrier Command: Gaea Mission

Pasirodymo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: PC, PS3, X360

Jūs esate netolimos ateities kosminio erdvėlaivio, kuriame yra daug įvairiausių įrankių ir transporto priemonių, kapitonas. Leidimasis nepažįstamoje vietoje, laisvai tyrinėjama aplinka – tai raktas, kuris jis paskatins eiti į priekį.

Sin & Punishment 2

Pasirodymo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: WII
Sin & Punishment 2 yra ilgai lauktas tęsinys japonų Nintendo 64 žaidimui. Tai atneša paklaikusį arkados jautrumą poapokaliptiniam pasauliui. Žaisti galėsime rinktis iš dviejų naujų herojų: Isa (Saki and Airan sūnus) arba jauną mergaitę Kachi.

NecroVision: Lost Company

Pasirodymo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: PC

Šį karta žaidimas mums papasakos apie įvykius, kurie vyko prieš pirmąją žaidimo dalį. Pamatysime naujas vietoves, veikėjus, ginklus, žaidimo elementus bei naują pagrindinį žaidimo herojų, kuris mums papasakos istoriją iš priešingos perspektyvos.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Pasirodymo data: Vasario 5
Platformos: PC

Call of Pripyat yra jau trečias serijos S.T.A.L.K.E.R žaidimas. Call of Pripyat įvykiai prasideda iškart po paskutinės S.T.A.L.K.E.R. nuotykių dalies pabaigos. Kai vyriausybė sužinojo apie atvirą kelią į Zonos centrą, jie pasiuntė karines pajėgas pavadinimu „Fairway“, kurių tikslas – užimti Černobilio atominę elektrinę.

Monster Hunter Tri

Pasirodymo data: Vasario 26
Platformos: WII

Žaidime yra pavaizduota ekosistema, kur žmogus bendradarbiauja su fantastiniais gyvūnais sausumoje ir jūroje. Daugelio žaidėjų režimas leidžia žaisti keturiese, taip pat žaidimą galima žaisti ir vienam.

Dead to Rights: Retribution

Pasirodymo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: PS3, X360

Žaidime įsikūnysime į policininko Jack’o Slate’o vaidmenį ir turėsime išvalyti Didįjį Miestą, kurį valdo nusikaltėliai.

Daniel X: The Ultimate Power

Pasirodymo data: Sausio 12
Platformos: DS

Danielius X gimė su geriausia supergalia iš visų – galia kurti. Dabar pasaulio likimas priklauso nuo jo. Apginti jį nuo blogiukų niekada nebuvo lengva, bet tai kova, kuriai Danielis yra sutvertas. Įveikite ateivius iš „Sąrašo“ pasiverčiant į erelį ir sklęskite pergalės link.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction

Pasirodymo data: Balandžio 29
Platformos: PC, X360, DS

Semo Fišerio nuotykiai tęsiasi. Šiame žaidime visos taisyklės pasikeitė, siužetas pakryps netikėta linkme, kas amžiams pakeis Splinter Cell frančizę. Fišeris nebegali pasitikėti savo patikimų įrankių maišu ar naktinio matimo akiniais. Tiriant dukters nužudymo aplinkybes agentas Sems išsiaiškina, jog jį išdavė agentūra, kuriai jis dirbo anksčiau – Trečiasis Ešelonas.

No More Heroes 2: Desperate Struggle

Pasirodymo data: Pirmas ketvirtis
Platformos: WII

No More Heroes 2: Desperate Struggle tęsia chuligano antiherojaus Travis’o Touchdown’o, Japonijos Anime Otaku, ir profesionalių imtynių apsėsto žudiko istoriją. Travis’o reitingai Jungtinėje Žudikų bendrijoje stipriai nukrito, tad jam norint tapti žudiku № 1 reikės stipriai pasistengti.

WarBirds: Dogfights

Pasirodymo data: Vasario 23
Platformos: PC, MAC

Dogfights – vieno žaidėjo žaidimas, kuris į PC ir Mac atskris vasario mėnesi su realiomis, adrenalino pripumpuotomis misijomis, skirtomis tik patiems drąsiausiems žaidėjams. Žaidėjai galės rinktis iš trijų žaidimo sudėtingumo lygių: naujoko, bandomojo arba aukštos kvalifikacijos ACE. Galėsime pasirinkti vieną iš 100 istorinių orlaivių, o dinamiško žaidimo varikliuko pagalba kiekvienas skrydis su jais tikrai netaps monotonija, kas dažnai pasitaiko kituose tokio žanro žaidimuose . Kiekviename mūšyje žaidėjas rinks taškus ir taip kils karjeros laipteliais, kad pasiektų kiekvieno karo lakūno svajonę – geriausio pasaulio lakūno pripažinimą.

Flip’s Twisted World

Pasirodymo data: Sausio 31
Platformos: WII

Flip’s Twisted World yra unikalus, 3D galvosūkis skirtas platformai Wii kuriame mums tenka burtininko mokinio vardu Sprigtukas vaidmuo kuris yra įsiurbiamas į kubo pasaulį, o ten aukštyn ar žemyn yra tik perspektyvos klausimas. Naudojant Wii pultelį žaidėjas gali sukioti pasaulį 90 laipsnių kampu, kad perjungtų perspektyvas, keliaujant pirmyn per penkis topsy-turvy pasaulius.

Ben 10: Alien Force – Vilgax Attacks

Pasirodymo data: Kovo 12
Platformos: PS2, PSP, DS, X360, WII

Ben 10 Alien Force: Vilgax Attacks – tai jau trečiasis žaidimas iš Ben 10 video žaidimų serijos. Veiksmas prasideda, kai Vilgax’ai atakuoja žemę. Pagrindinis žaidimo herojus ir jo draugai išsiruošia į kelionę po galaktiką, kad sukliudytų Vilgax’ų planams.

Astro Boy: The Videogame

Pasirodymo data: Vasario 18
Platformos: PSP, PS2, DS, WII

Tapkite astro berniuku ir apsaugokite pasaulį nuo labai baisių taikos saugotojų.

Playmobil Knights

Pasirodymo data: Sausio 29
Platformos: DS

Karalystė pavojuje! Blogasis magas FlimFlam su savo pavaldiniais pagrobė visus karaliaus riterius. Tik jūs, ridikėlius auginantis ūkininkas, kuris vieną dieną svajoja tapti didvyriu, galite išgelbėti karalystę, pavogdamas magiškąjį kardą iš blogojo burtininko.