Neseniai „Take-Two“ paskelbė, kad vienas iš firmos įkūrėjų ir vice prezidentas Ryan’as Brant’as pasitraukia iš savo užimamų pareigų. Brant’as kompanijos vice prezidento postą norėjo palikti jau senai – nuo praeitų metų liepos, tačiau jo pareiškimas atsistatydinti nebuvo patenkintas, mat tada nebuvo kas jį pakeistų.

Įkurta 1993 metais, Take-Two išleido daug kontraversiškų žaidimų, kurių pats naujausias „Bully“. Taip pat kompanija buvo įsivėlusi į keletą finansinių skandalų, kai jos biudžetas staigiai pakildavo iki tikrai „gražių“ sumelių. Securities Exchange Commission (SEC) kartą išsiaiškino, kad Take-Two tikrai buvo dirbtinai padidinusi savo įplaukas, kas kompanijai atsiėjo „tik“ 7.5 milijono JAV dolerių (maždaug apie 15-17 mln. litų).

Brant’as kompanije buvo vykdantysis prodiuseris nuo pat jos įkurimo 1993 iki 2004, o nuo tų pačių metų ėjo vice prezidento pareigas. Matyt, žmogelis jau pavargo nuo atsakingo darbo ir greičiausiai jau turi planų pasitraukti į pensiją.

Dabar kompanijos vykdantysis prodiuseris yra Paul’as Eibeler’is. Kolkas vice prezidento posto „pasiekėjas“ dar nėra įvardintas.