2009 metai MMO rinkoje nusimato išties puikus. Be jau gerai žinomų MMO žaidimų, tokių kaip „Lineage2“, „World of Warcraft“, „Guild Wars“ tęsinių, turėtume sulaukti ir stiprių naujokų.

Leidėjas: NC Soft
Kūrėjai: NC Soft
Išleidimo data: 2009m.

„Aion – Tower of Eternity“ – daug žadantis projektas. Žaidimas pasižymės itin gražia grafika ir nuostabia muzika kuria kūrė Azijoje gerai žinomas muzikantas – Yang Bang Ean. Žaidime žaidėjas turės pasirinkti vieną iš dviejų kovojančių pusių – The Chosen” arba “The Fallen”. Kaip ir kituose „NC Soft“ produktuose turėtume sulaukti įspūdingų PVP kovų tarp dviejų konfliktuojančių pusių.

Leidėjas:
Kūrėjai: Realtime Worlds
Išleidimo data: 2009m. pabaiga

„All points Bulletin“ – veiksmo MMO žaidimas, kuriamas „Realtime Worlds“ (“Crackdown” žaidimo Xbox360 konsolėje kūrėjai). Žaidimas naudos “Unreal Engine 3” grafikos varikliuką. Žaidėjai atsidurs modernių laikų metropolyje, o veiksmas suksis apie dvi kovojančias frakcijas.

Kūrėjų nuomone, tai bus vienas iš ambicingiausių projektų MMO rinkoje.

Leidėjas: EA Games
Kūrėjai: EA Phenomic
Išleidimo data: 2009m. pirmasis ketvirtis.

„BattleForge“ – tai visiškai naujas žingsnis MMORTS rinkoje. Žaidėjai kurs savo armijas pirkdami ir keisdamiesi žaidime esančiomis kortomis, taip kiekvienas žaidėjas galės sukurti savo nenugalimąją armiją. Tai vienas iš stipriausiai atrodančių žaidimų MMO rinkoje 2009-ais.

Leidėjas: Spellborn International
Kūrėjai: Spellborn International
Išleidimo data: 2009m. pirmas ketvirtis

„The Chronicles of Spellborn“ – MMO kuriame veiksmas vyks postapokaliptineme pasaulyje. Tiesa, šį kartą žaidimo veiksmas vyksta ne ateityje, o viduramžiuose primenančiame pasaulyje. Žaidimas kuriamas principu: lengva žaisti, sunku įvaldyti. Žaidimas visiškai neišsiskiria iš šiuo metu rinkoje esančių MMORPG žaidimu.

Leidėjas: Sony Online Austin
Kūrėjai: Sony Online Entertainment
Išleidimo data: 2009m.

„DC Universe Online” – žaidimas, kuriame žaidėjas rinksis vieną iš gerai žinomų super herojų. Žaidėjai turės išties didelį pasirinkimą – kūrėjai jau patvirtino virš 110 super herojų. Anot “Sony”, jie nori padaryti “kitokį” MMORPG išsaugant pagrindinius MMO elementus.

Leidėjas: Aventurine S.A.
Kūrėjai: Aventurine S.A.
Išleidimo data: 2009m. pirmas ketvirtis

“Darkfall Online” – MMO rinkos pionierių tokių kaip “Ultima Online”, “Everquest” ir “Asheron’s Call” įkvėptas žaidimas. Žaidimą galima vadinti next-gen, kadangi “Darkfall Online” žada galimybes kurių dar nematėme jokiame kitokiame MMO žanro žaidime. Žaidėjai gaus galimybę statyti karalystes, politikuoti, kurti strategijas, dalyvauti mūšiuose, pastatų apgultyse bei rasių kovose.

Leidėjas: Masthead Studios
Kūrėjai: Masthead Studios
Išleidimo data: 2009m.

„Earthrise“ – Dar vienas postapokaliptinis Sc-Fi MMORPG kurio veiksmas vyksta tolimoje ateityje. Išgyvenę trečiąjį pasaulinį karą žmonės sugebėjo sukurti naują klestinčia visuomenę, tačiau pasirodo neviskas yra taip gražu kaip atrodo.
„Earthrise“ pasižymės tikrai stipria istorija. Žaidimas turės unikalią įgūdžiu pagrįstą pažangos sistemą bei pačių žaidėjų valdomą ekonomiką. Žaidime nemažą vaidmenį vaidins ir PVP kovos. Žaidėjai turės labai daug galimybių nulemti savo veikėjo istoriją.

Leidėjas: Star Vault
Kūrėjai: Star Vault
Išleidimo data: 2009m.

„Mortal Online“ – tai pirmojo asmens MMORPG. Žaidimas pasižymės netik puikia grafika, bet ir visiška laisve žaidėjams. Kaip ir daugelis MMO žaidimų veiksmas vyks viduramžiuose. Kiekvienas žaidėjas galės pasirinkti savo kelią kuriuo jie norės eiti.

Leidėjas: Cheyenne Mountain
Kūrėjai: Cheyenne Mountain
Išleidimo data: 2009m.

„Stargate Worlds“ – Sci-Fi MMORPG paremtas populiariu serialu – „Stargate SG-1“. Žaidimą kurianti kompanija dar naujokė MMO rinkoje, tačiau komandą sudaro patyrę kūrėjai. „Stargate Worlds“ orientuosis į komandinį žaidimą. Kaip turbūt jau supratote žaidėjų lauks daugybė ateities prietaisų ir ginklų. Kūrėjai taip pat žada žaidime įdiegti priedangos sistemą.