Savaitgalį „Blizzard“ pagaliau pasidalino žiniomis apie „BlizzCon“ metu anonsuotą „World of Warcraft Classic“. Pasak kūrėjų, žaidimas remsis 1.12 žaidimo atnaujinimu, nes „ši versija siūlo sklandžiausią klasikinio žaidimo patirtį…“


Jau keletą mėnesių fanų bendruomenėje netylantys ginčai apie tai, kuo turėtu remtis „World of Warcraft Classic“ išties kaitino kraują. Kai kurie senojo žaidimo fanai tikino, kad tikroji klasikinio žaidimo patirtis atsiskleis tik naudojant pirmąją (1.0) žaidimo versiją, vėliau ją nuolat naujinant turinio injekcijomis. Kiti reikalavo visiškai išbaigto 1.12 žaidimo atnaujinimo, su visais klasikinio „World of Warcraft“ reidais ir klasių balanso pasikeitimais.

Regis, kad „Blizzard“ nusprendė paruošti išbaigtą klasikinio žaidimo klientą ir visą žaidimo turinį žaidėjams duoti iškart. Tai gali signalizuoti ir komandos nenorą terliotis su nuolatiniais žaidimo atnaujinimais. Gali būti, kad taip banoma numalšinti gandus, kurie spekuliuoja, kad po klasikinio WoW sulauksime ir „The Burning Crusade“, „Wrath of the Lich King“ ir kitų žaidimo išplėtimų. Matyt, kad „Blizzard“ nėra pasiryžę kartoti žaidimo ciklo iš naujo.

„World of Warcraft“ 1.12 atnaujinimas pasirodė 2006 metais, praėjus dviems metams po oficialaus žaidimo starto.