Kinijos vyriausybė priėmė naują įstatymą susijusį su online geimeriais. Šis įstatymas įsigalios nuo balandžio 15-os dienos.

Įstatymo esmė – visi Kinijoje žaidžiami daugelio žaidėjų online žaidimai privalės turėti įdiegtą specialų priedą, kuris kovos su priklausomybe kompiuteriniams žaidimams. Šis priedas daugiausia bus skirtas asmenų, jaunesnių nei 18 metų, žaidimų internete apribojimui.

Teigiama, kad Kinijoje yra apie 30 milijonų žmonių žaidžiančių daugelio žaidėjų žaidimus iš kurių maždaug 10 procentų dar nėra sulaukę pilnametystės.

Š nauja sistema reikalaus kad visi online žaidėjai prisiregistruotų naudodami tikrus vardus bei pateikdami ID kortelės duomenis. Jaunesni nei 18 metų žaidėjai per dieną galės žaisti tris valandas. Per tas tris valandas visi žaidime įgyjami patirties taškai, bus pilnai įskaičiuojami. Žaidžiant toliau, tarp trečios ir penktos valandos, visi taškai bus dalijami iš dviejų. O žaidžiant daugiau nei 5 valandas ekrane kas penkioliką minučių bus išvedamas pranešimas, kad laikas baigti. Jei ir tai nepadės – visi per tas valandas uždirbti patirties taškai mus nubraukiami.

Taip pat buvo iškeltas reikalavimas visiems žaidimams šią „gydymo nuo priklausomybės“ sistemą įsidiegti iki liepos 16-os dienos, kitaip žaidimas bus išjungiamas.