Gerai žinomo žaidimo ekranizacija Prince of Persia: The Sands of Time į kino teatrus nužengs 2010 metais, kolkas, neoficialiais duomenimis gegužės 28 dieną.

Kūrėjai visai neseniai paplatino kelias naujas fotonuotraukos iš filmavimo aikštelės su pagrindiniu filmo veikėju – Jake Gyllenhaal arba kitaip Princu Dastanu, kas išvertus reikštų „lakštingala“, daugiau apie šio vardo reikšmę. O šis vardas tikrai įkūnija tą charakterį, kuris tiek laiko sukosi visų galvose ir kompiuteriuose.

Filmo siužetas nelabai skirsis nuo žaidimo serijos – princas susivienija su savęs verta princese ir siekia sustabdyti piktąjį valdovą (greičiausiai tai bus Ben Kingsley – Nizam) nuo „laiko smėlio“ išlaisvinimo ir pasaulio sunaikinimo. Esu šios serijos gerbėjas ir tikrai bus įdomu pamatyti kaip visa tai atrodys „žaliame ekrane“ kai tau nereikia jaudintis dėl Dahakos ar griūvančių grindų, nors, man visada geriau ir smagiau būdavo pajusti tai savo kailiu. Šiaip ar taip, laukiam filmo, o kolkas – trupinėlis nuotraukų iš filmo.