„Areal“, projektas kuriamas naujai įsikūrusios studijos „West Games“, kurioje dirbuojasi „S.T.A.L.K.E.R“ veteranai, nebesulauks lėšų, surinktų per „Kickstarter“. Mat „Kickstarter“, likus vos 2 dienoms iki paramos kampanijos pabaigos, nutraukė šią kampaniją. Visiems parėmusiems šį projektą, „Kickstarter“ išsiuntė laišką: „Peržiūrėjus projektą buvo rasta įrodymų, kad jis pažeidė „Kickstarter“ taisykles“. 

Po šio įvykio, kūrėjai persikėlė į nuosavą tinklapį ir dabar ten ieško paramos. Jeigu manote, kad žaidimas vertas jūsų pinigų – paaukokite jam. „Kickstarter“ sistemoje buvo planuota surinkti 50 000 JAV dolerių, tačiau projektas surinko daugiau – 65 000 JAV dolerių.

„Kickstarter“ neatskleidžia, dėl kokių priežasčių jie nutraukia projektų finansavimo kampanijas, tačiau nurodė, kad jie imasi veiksmų, jei projekto kūrėjai nurodo klaidinančią informaciją, neatskleidžia svarbių detalių, iškreipia informaciją su klaidingais faktais.

Tik prasidėjus „Kickstarter“ paramos kampanijai, kūrėjai nelabai ir turėjo ką parodyti, tad daugelis įvardijo visa tai kaip apgavystę. Tik vėliau informacija apie žaidimą buvo papildyta faktais bei paveikslėliais. „Areal“ planuojama išleisti „PlayStation 4“, „Xbox One“, „PC“, „Wii U“, „Mac“ bei „Linux“ platformoms.

Oficialiame pranešime tinklapiui „Polygon“ studija teigia, jog tokį priekabiavimą „West Games“ gali patirti dėl vykstančio konflikto tarp Rusijos ir Ukrainos.