Kad ir kokios naujienos, konkursai, apžvalgos mūsų laukia šįkart, yra kitas įvykis – vasara! Sveikinam su pirmąja vasaros savaite, bei ateinančiomis,o gal jau ir prasidėjusiomis atostogomis!

Pirmiausia turbūt reikia pradėti nuo kiek lengvesnio ir šmaikštesnio įrašo. Ndx jau kurį laiką rašo apie bukiausius nusikaltėlius. Šią savaitę jau pasirodė antroji ir trečioji dalys.

Kitas labai smagus dalykėlis, o gal kiek ir neįprastas šiame tinklapyje, tai woozix sukurtas žaidimukas „Mining Crystals“. Taisyklės paprastos – tereikia už kristalus statyti erdvėlaiviukus. Kuo daugiau erdvėlaivių,tuo daugiau kristalų. Kuo daugiau kristalų – tuo daugiau erdvėlaiviukų. Paprasta kaip du kart du! Tačiau pažadam – užkabina.

Kita linksma įdomybė – vienas games.lt narys su keliais draugais blog`e paskelbė, kad bandys „Half Life 2“ paversti lietuvišku! Nors komentaruose ir nesusilaukė ypač daug palaikymo, tačiau tikimės, kad ištaisys jie tas klaidas ir šis žaidimas pritrauks dar daugiau dėmesio lietuvių tarpe.

O dabar ruoškitės – žvilgsnis į šių metų E3 parodą! Kiek daug ten visko – nuo „Playstation“ bandymo įrodyti, kad jie geriausi iki naujausių žaidimų, tokių kaip „Grand Theft Auto V“ ir „Dead Space 2“.

Kitas įrašas, kuris susilaukė ypač daug prieštaringų nuomonių – Invisible savo blog`e pareiškė, kad jam visai nepatinka, jog „Starcraft 2“ nepalaikys LAN režimo. Nors nemažai komentarų ir buvo pratrinta, tačiau ir taip aiški nuomonė – visi šiais laikais turi internetą, todėl LAN nebereikalingas, tiesa?

Mūsų pagarsėjęs „Steam“ mėgėjas Gediminas šįkart davė naujieną iš „Lord of the Rings Online“ (toliau: LOTR Online)fronto. Šį rudenį „LOTR Online“ taps nemokamu žaidimu. Pasak Gedimino, šio žaidimo ateitis jau gana aiški – jo vieta bus šiukšlyne.

Šią savaitę Stifis supažindina mus su indie stiliaus žaidimuku – „The Misadventures of P.B. Winterbottom“. Ką reikia ištarti žaidžiant tikrai gerą indie žaidimą? Genialumas slypi paprastume. Žaidimas originalus – juk istorija yra apie pyragų vagį, kuris turi tokią didelę nosį, jog gali užuosti mėnulį. Ne tik. Žaidimas primena ir nebylųjį kiną. Tokią atmosferą sukuria senesnė muzika bei nespalvotas vaizdas. Ar išbandyti verta nuspręsit paskaitę kiek ilgesnę apžvalgą. Juk šis žaidimas sveria daugiau nei įprasti indie žaidimukai.

Nežinia kodėl, tačiau paminėjus nebylųjį kiną visada mintis kyla apie Jellyfish. Juk jis mėgsta apžvelgti senesnius filmus, nei mums dažniausiai įprasta žiūrėti. Tačiau šįkart jo pasirinktas filmas nėra ypač senas – tai 1988-ųjų The Vanishing“. Neįprasto siaubo mėgėjams šis filmas kaip tik. Gal kai kurie ir palaikys jį tiesiog geru trileriu, tačiau pati filmo mintis,kaip sako Jellyfish, pakelia jį iki siaubo lygio.

Dar kelios naujienos iš „Spaudos klubo“. Jame buvo kelios neįprastos temos. Viena iš jų skelbia apie moterį, kuri naudodamasi „Google Maps“ pateko į atvirą kelią, kur nėra šaligatvių, todėl susižeidė. Todėl ji nusprendė pateikti kaltinimus bendrovei, nes, pasak jos, neužtikrina naudotojų saugumo!

Kita istorija apie spausdintuvą, kuris padarytas iš Lego kaladėlių! Ne kas kita – aukštosios Lego technologijos!

Beje, jei kam įdomu, pirmadienį buvo paskelbtas games.lt „Facebook`e“ skelbtas konkursas. Jį laimėjo geriausią nuotrauką atsiuntęs TomasDevil. Pasveikinkit laimėtoją!

Taip tad pabaigiam šios savaitės apžvalgą, tikiuosi,kad sulaukus vasaros gausim kartu dar daugiau įdomių straipsnių, įrašų bei naujienų. Geros vasaros Jums!