Per šias dienas kino fanus pasiekė tikrai nemažai geru naujienų iš kino pasaulio, tarp kuriu bene vienos karščiausiu buvo ,,Indianos Džonso‘‘ sugrįžimas ir filmo ,,National Treasure‘‘ sekančios dalies kurimas. Be viso šito pasiekė naujienos ir iš kuriamo serialo „Mr. & Mrs. Smith“, bei filmo „Transformers“.

– ,,Indianas Džonsas‘‘ grįžta dar kartą –

Visi ištroške nuotykių, paslaptingų vietovių, bei nenutrukstančio veiksmo. Galės vėl tuo pasidžiaugti, nes visame pasaulį žinomas prodiuseris George Lucas oficialiai anonsavo, kad „Indiana Jones 4‘‘ filmavimo darbai prasidės jau šiais 2007 metais.

– Nicolas Cage vėl ieškos lobių –

Dar viena gera žinia atskriejo ir iš filmo ,,National Treasure‘‘ stovyklos. Iš kurios sužinojome, kad sulauksime ir antrosios šio filmo dalies. Ir spėjama, kad sekančios dalies pavadinimas bus ,,National Treasure: The Book of Secrets‘‘. Nes priešingu atveju pavadinimas ,,National Treasure 2‘‘ manau būtų tikrai per silpnas ir ne įdomus tokiam filmui. Filme vaidins tokie aktoriai kaip Nicolas Cage, Justin Bartha, Diane Kruger, Harvey Keitel ir Jon Voight. Filmo premjeros sulauksime taip pat šiais 2007 metais.

,,Transformeriai‘‘ – geležies mašinos –

Nuo pat vaikystės dauguma vaikų žavėjo šie elektroniniai padarėliai ,,Transformeriai‘‘. Kurie galėjo iš paprasčiausio lektuvėlio ar automobilio transformuotis į tikra žūdimo mašina. Dabar šiais robotais galės žavėtis visi, tiek dideli, tiek ir mažesnio amžiaus žiūrovai. Nes Stivenas Spilbergas, kuris prodiusuoja šį filma, tikrai pasistenks, kad mums žiūrovams, padarytų įpūdinga reginį. Filmo premjera planuojama jau šiais metais. Taip pat visai neseniai buvo pristatytas ir naujas šio filmo traileris.

– Mr. & Mrs. Smith“ savo kovas pratęs kiek mažesniuose ekranuose –

Visi esame matę filma „Mr. & Mrs. Smith“. Tad visi šie nuotykiai persikels ir į kiek mažesnius mūsų TV ekranus. Režisierius Doug Liman ir scenarijaus autorius Simon Kinberg, labai norėtu, kad į savo roles vėl sugrįžtu Bradas Pitas ir Angelina Jolie. Bet greičiausiai tokios staigmenos jiems būtų sunku tikėtis iš šių aktorių. Bet vilties yra. Nes pokalbis ir pasiūlymas pratesti savo roles jiems jau buvo. Daba belieka laukti ir tikėtis teigiamo atsakymo. Premjera surengti tikimasi šiais metais.