„SteelSeries“ – pirmaujanti profesionalios įrangos žaidėjams gamintoja savo veiklą pradėjo 2001 metais. Bendradarbiaudama su pačiais žaidėjais, kompanija detaliai išsiaiškino visas smulkmenas, kurios padėtų žaidėjams siekti geresnių rezultatų ir visa tai įdiegė į savo produktus. „SteelSeries“ taip pat skatina elektroninio sporto augimą, remdama įvairius projektus ir kompiuterinių žaidimų komandas/organizacijas visame pasaulyje.

Visai nesenai prof. Įrangos žaidėjams gamintoja pristatė savo naują produktą – „SteelSeries Ikari Laser Mouse“. Ši lazerinė pelė yra 15 mėnesių darbo vaisius. Visa šį laikotarpį, „SteelSeries“ kartu su žaidėjais skyrė technologijų, formų, judesių ir kitų žaidimo kokybę įtakojančių sąlygų analizavimui ir tobulinimui. Ikari pelių serija – iškėlė gamybos kartelę dar vienu laipteliu aukštyn. Daugiau nei 5 tūkst. profesionalių žaidėjų iš viso pasaulio išbandė šį produktą ir skyrė jam aukščiausią įvertinimą.

Tai pirmasis mūsų rengiamas konkursas, kuriame nugalėtojas bus apdovanotas tokio pobūdžio prizu. Beje apdovanosime ir 2 – 5 vietas užėmusius dalyvius. Taigi 1 vieta – „SteelSeries Ikari“ lazerinė pelė, 2 vieta – „SteelSeries 3H“ ausinės, 3 – 5 vietos – „SteelSeries QcK“ kilimėliai pelėms.

Viso konkurso metu pateiksime 6 klausimus, po vieną klausimą kasdien. Teisingai į jį atsakę sužinosite raidę, o akcijos pabaigoje turėsite visas surinktas raides atsiųsti mums.
Traukdami burtus išaiškinsim nugalėtoją, bei kitų prizų laimėtojus.

Trečiasis klausimas:

Kiek skirtingų padelių sudaro „QcK“ seriją?
A) 4
B) 6
C) 2
D) 12

Antrasis klausimas:

Koks yra maksimalus, „Ikari“ pelės su lazeriu, SPS skaičius?
I) 20 000
J) 40 000
K) 69 000
L) 30 000

Pirmasis klausimas:

Ko negamina „SteelSeries“?
A) Ausinių
B) Kilimėlių pelei
C) Pelių
D) Aušintuvų

Teisingo atsakymo raidelę užsirašote ir pasidedate saugioje vietoje.

Sufleruojantys žaidėjai iš kart gaus ilgalaikį baną.