Kompiuterinių žaidimų vienas iš dievų John Romero, dalyvęs kuriant tokius daug dėmesio sulaukus žaidimus kaip Doom, Wolfenstein 3D, Doom II, Hexen, Heretic, Quake PC zone žurnalui atskleidė šiek tiek planų apie savas ambicijas įkelti koją ir į sparčiai augančią MMORPG žaidimų rinką.

John Romero šiuo metu dirba prie naujo MMORPG žaidimo kūrimo. Iš tiesų darbai ties žaidimu vyksta jau 4-5 mėnesius. Kaip teigia John Romero, žaidimas skirsis nuo tų kurie yra šiandien rinkoje dėl tam tikrų ypatingų savybių. Deja, kokios tos ypatingos savybės, bei kaip vadinsis žaidimas, žaidimo autorius nepanoro kol kas atskleisti. Todėl lieka nebent tik laukti bei spėlioti, kaip žaidimas skirsis nuo dabar karaliaujančių topuose MMORPG tokių dievų kaip Worlf of Warcraft, Guild Wars ar EVE Online.

Man asmeniškai šis sumanymas pasirodė gana įdomus, tačiau John Romero darbų kolekcijoje jau buvo tokių sumanymų, kurie arba visai nepasirodė pvz. Daikatana 2, arba patyrė finansinę nesekmę kaip Daikatana pirmoji dalis. Todėl sunku atsakyti, ar šis jo sumanymas, bus tikrai įgyvendintas, ar nukeliaus į kapines… Na bet kaip ten bus, manau, mes patys pamatysime… 🙂