Studija „Telltale Games“ pastaruoju metu žaidėjus džiugina epizodiniais žaidimais. Neseniai buvo pradėti leisti „The Wolf Among Us“ ir „The Walking Dead: Season Two“. Be šių dviejų darbų studija pluša prie „Game of Thrones“ žaidimo ir bendro projekto su „Gearbox“ – „Tales from the Borderlands“.

Tačiau studija pasiryžusi išbandyti savo jėgas ir dar viename projekte. Interviu, duoto žurnalui „Official Xbox Magazine“ metu, vienas iš „Telltale Games“ įkūrėjų Kevin’as Bruner’is pareiškė, kad jei studija galėtų rinktis, kita jų serija taptų žaidimai apie rašytojo Ian’o Fleming’o sukurtą šnipą Džeimsą Bondą.

„Aš didelis Džeimso Bondo gerbėjas ir mane asmeniškai labai trikdo tai, kad žaidimuose jis vaizduojamas kaip kažkos serijinis žudikas“ teigė Bruner’is. „Jis – superagentas su kitokiais gabumais. Filmuose jis ne taip dažnai ką nors nužudo, kaip knygose – labiausiai akcentuojamos intrigos ir šnipinėjimas“.

„Telltale Games“ vadovas Dan’as Connors’as taip pat papildė, kad žaidimai pagal licenzijas yra sudėtinė studijos sėkmės dalis, tačiau šiandien jie vis dar galvoja apie galimybę sukurti visiškai originalų projektą.