Nepaprasta, kaip Jim Carrey turėjęs „kiečiausio“ komiko vardą, baigia nusirist nežinomybės prarajon. Tačiau didis komikas nežada pasiduoti be kovos. Taigi jis pasirodys naujame savo filme „Yes man“. Filmo premjera bus šių metų gruodžio mėn. Galbūt 19 dieną. Jim‘as vaidina Carl Allen, kuris yra paprastas vyrukas sakantis beveik viskam „ne“. Staiga, apsiverčia jo mąstymas ir jis pradeda viskam sakyti „taip“.

Scenarijus atrodo kiek panašus į „Liar, Liar“ (melagi, melagi), bet atrodo „Yes man“ filme nebus tų šeimyniškų moralų. Tai nėra blogas dalykas.

Atsirado antras anonsas iš tinklapio „Yahoo“. Pirma anonso minutė visiškai vienoda pirmojo trailerio, bet paskutiniosios 20 sekundžių yra prikištos naujų scenų. Ar tie keli anonsai rodo, jog filme daug smagių epizodų, kad net reikia dviejų trailerių?

Visą laiką juo žaviuosi, galiu pridurti tai, jog labai laukiu jo „prisikėlimo“. Juk jo paskutinysis pasispardymas buvo 2003 metų filme „Briusas visagalis“, o 2005 filmas „Fun with Dick and Jane“ nuobodus. Taigi, jeigu esate šioks toks Jim Carrey gerbėjas tai jums anonsas tikrai patiks ir lauksite filmo „YES MAN“.

Traileris